bel , göbek, kol üst bölge nasıl erir

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve misspigy tarafından 8 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. misspigy

misspigy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Haftaya spora başlıyorum.Hedefim 10 kilo vermek.
    Demir eksikliği , birazda kansızlık mevcut ben de. o yuzden diyet yaparken de cok dikkat etmem lazım.
    Boyum 157 cm kilom 58,5 gr.

Ölçülerim: 97-78(bel)-86(göbek)-99
    Dışardan bakılınca şişman durmuyorum nomal , ama yazın denizde cok rahatsızlık verici oluyor. basenlerim pek yok, bacaklarım zaten cok ince . özellikle üst bölgeden yağ yakmam lazım. Naıl bir yol izlemem lazım? nasıl bir diyet uygulamam lazım? hangi meyveler yağ yakımını daha fazla hızlandırır?
    Bi miktar yardımcı olursanız çok mutlu olcam. Şimdiden çok teşekkürler...

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    çok uçuk bir öneri olacak ama "lychee" adı verilen bir meyve türü doğal yağ yakıcıdır. (okunuşu da liçi dir bu arada :D). soğuk yenilmesi güzel olan bir meyvedir, tadı çoğu kişinin de dediği gibi gülsuyuna benzer. yarım kilosu 7.25 liraya gelir (konservesi) yaklaşık ta 24 adet meyve içerir. bu meyveyi normal meyve salatasına karıştırıp yemek çok faydalı olacaktır. ama tabi ki sıkı bir diyete de ihtiyaç var. bu yüzden basit şekerden uzak durmak gerekli.

dip not: lychee meyvesi kadıköyde ve taksimde satılıyor diye biliyorum, başka satış yerleri de olabilir tabi..

misspigy bunu beğendi.
  3. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli

Aynen katılıyorum eski salonumda kilo vermek için gelen üyelerin bir kaçı bu meyveden kullanmış ve kısa vadede faydasını görmüşlerdir. Şunları eklemek isterim. Büyük ihtimalle hocanız size idmanları bisiklet ve koşu bandı ile başlatıcaktır. bu egzersizlerden sonra Twist hareketini ihmal etmeyin 5dk 7.5 dk ve 10 dk olmak üzere 3 set yapın. Demir eksikliği var demişsiniz idman lardan sonra light ton balığı yerseniz faydasnı göreceginize inanıyorum. Ve kilo vericem diye sakın yemek yemekten kacınmayın. Aksine yagsız yemeklerle az az ve sık sık beslenmeye özen gösterin bu şekilde metebolizmanız sürekli çalışma halinden olacagından ona hız katmış olursunuz. Üst bölge için zaten basit karın egzersizleri yaptırılabilir ve aşırı bir yaglanma yoksa Ön kol ve göğüs egzersizleri de çalışılabilir . Zaten hocanız sizin vücudunuzu gördüğünde en dogru kararı verecektir biz burda ancak tahmin edebildiğimiz kadarıyla önerilerde bulunabiliriz.

misspigy bunu beğendi.
  4. misspigy

misspigy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim o dediğiniz meyveyi nerden bulabilirim. hangi markette ya da aktarda satılır? şişlide oturuyorum. buralarda var mıdır ki acaba? Ayrıca spordan sonra ton balığı kilo aldırmaz mı ya yusyuvarlak tostoparlak olurum iyice:(

5. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    İstanbullu olmadıgım için bir şey söyliyemicem ... Light ton balıgı kullanabilirsin ;) yag oranı neredeyse 0 ;) Ayrıca Fındık dada müthiş protein ve lif vardır tavsiye ederim.

misspigy bunu beğendi.
  6. misspigy

misspigy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim. o meyvayı alamadım.. ama ananas cok iyi yağ yakıyormuş. bu arada 3 kilo verdim :) 500gram kas almışım:) ama haftada 4 gün gidiyorum.bench_O

7. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Karatay beslenmesini kullan uyurken bile kilo verirsin; vücut kendi kendine şekle girer...

misspigy bunu beğendi.
  8. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    yeşil sebzeler metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımı için mükemmeldir, ayrıca aç kalmanızıda önler. yağ yakıcı supplement olan CLA yeşil yapraklı sebzelerden üretilir. ben definasyon dönemindeyken marul, roka,ıspanak, kıvırcık, tereotu gibi sebzeleri çok sık tüketirim. yanında yumurta, peynir, balık, tavuk eti gibi protein içeren besinlerle yenildiğinde kas oranının düşmesinide engeller. unutmayalım kaslar glikojen (yağ) yakan makineler gibidir, kas oranının yüksekliği yağ yakımını hızlandırır. sert diyetlere girmenizi önermem, sadece basit şekerden uzak durun yeter.

misspigy ve ZeusS_ bunu beğendi.
  9. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    sağlıklı beslenip kardiyo ile desteklersen istediğin ölçülere ulaşabilirsin yağlı şekerli ve tuzlu yiyeceklerden uzak durman gerek ekmeği cok tüketiyosan hem azaltmanı hemde tam tahıllı olanları seçmeni önerebilirim bunun dışında akşam yatmaya yakın yemek yememende fayda var

misspigy bunu beğendi.
  10. misspigy

misspigy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karatay beslenmesi nedir? anlayamadım?

supplement olan CLA bir ilaç mı?

11. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Burada genel hatlarıyla günlük yapman gereken beslenmeyi anlatıyor ;)

Daha fazla ayrıntı için kitabını okumanızı tavsiye ederim :)

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=QX1ApB5Sl_g[/YOUTUBE]

12. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    CLA bi ilaç değildir, sadece yağ yakımını destekleyen bi besin takviyesidir. eğer yeşil ağırlıklı besleniyosanız kullanmanıza gerek yok. CLA yesil sebze özlerinden ve yağlarından üretilir.

13. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    karatay diyeti ile kilo verirken ayni zamanda hastaliklara set cekmis oluyoruz

ZeusS_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş