bel fıtığı sonrası geri gönüş

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tusoline tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tusoline

tusoline Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    İSTANBUL
    mrb arkadaşlar bb yi 2 yıl boyunca aralıksız olarak yaptım ilk başladığımda
    kol:36 cm
    göğüs:109 cm
    omuz:126 cm
    bel:97 cm vs.

boyumun uzun olması (1,87) ve çatımın iyi olması nedeniyle hocam beni iyi bir vucutçu yapmak istedi ilk 2.5 yıl hacim basıcaz dedi 2 yıl bitmek üzereydiki belimde ağrılar başladı bu arada sürekli yemek yiyordum 102 kilo olmuştum hedef 110 du tabi takviye olarakta suplement kullandım
    kol :44 cm
    bel: 89cm
    omuz : 135 cm
    göğüs : 118cm vs. ölçülere ulaştım

ancak belim nedeniyle harektlerde zorluk yaşamaya başladım doktora gittim ve emar çektirdik sonuç olarak 2 ayrı yerde bel fıtığı çıktı hemen ameliyet dediler ancak olmadım 16 ay boyunca hiç bir şekilde ağırlık kaldırmadım vucudum belli bir oranda yağlandı yemeği bir türlü kesemedim bunun dışında ölçülerim çok küçüldü kollarım şu anda 37 cm geliyo bel çevresi baya bi genişledi geçen hafta salona gittim ve ufak ufak denemeler yaptım belimde hiç bir ağrı yada sızı göremedim tekrar başlamak istiyorum çünki ben sporu yapmadan duramıyorum ilk aşama olarak sizce neler yapmalaıyım yani tekrardan hacim lemi başlıyayım yoksa az kilo çok tekrar mı uygulayayım belim nedeniyle mide hareketlerinde yoksun kalıcamı biliyorum özellikle twist yapımıcam ama ne pahsına olursa olsun ben bu sporu yapıcam şimdiden herkeze teşekkürler

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş