Bel Fıtığı Olanlar İçin Beli Zorlamayan Hareketler?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ugrpab tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ugrpab

ugrpab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, bir kaç konuya baktım fakat aradığım cevabı bulamadım. Bugün itibariyle bel fıtığı başlangıcı olduğunu öğrendim fakat bu sporu bırakmak istemiyorum. Sizden ricam bele ve omura yük bindiren hareketler ile bunlara alternatif olarak şu hareketler yapılabilir şeklinde yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum.( örneğin barbell curl yerine alternatif bir hareket ne yapılabilir gibi). Bu konunun başkalarına da faydası olacağını düşünüyorum şimdiden teşekkürler.

2. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Aynı konuyu ben açacaktım.Bende yeni öğrendim.Şimdi squat deadlift,leg press yapamıyorum.Fıtık olan birisi bacaklarını nasıl çalıştırmalı ?

3. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    barbell curl -- leg press Ayakta yapılan her haraket sakıncalı Benim sana tavsiyem HR HARAKETİN her bölgenin oturmalı ceşidini bulman benim belim 5 aydır agrıyor ayakta duramıyorum agrı cogalıyor belkıde fıtıgımdır geçmiyorda İyileştirmiyor vücud Hep sıkıntılı şeyler bunlar

4. ugrpab

ugrpab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yok mu yardımcı olacak?

Sayfayı Paylaş