Bel cevresi hakkında yağ yakımı ve animal cuts

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Danish tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Danish

Danish Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar size bir kaç sorum olacaktı yaşım 20. boyum .184 kilom 78 spora yeni başladım 4 gün kadar daha önce çalıştığım işlerden dolayı biraz alt yapı vvar omuzlarım geniş vs vs. şimdi sorularıma gelicek olursak kanatlarım olsun omuzlarım olsun çok iyi durumdalar göbek neredeyse yok şeklinde belim ince ama gel gelelim yanlarım çok kötü bayağı bir yağlanma göğüs kısmıda ona keze daha önceden jinekomastiden korktum sonra fark ettim sıcak soğuk su şok yaptığım zaman deri toplanıyor göğüslerde sivrik veya birşey kalmıyor dümdüz oluyor. Tamamen kararsız durumdayım nasıl bir program yapmam lazım fazlalıkları verip yağ oranını düşürüp ondan sonramı kas yapmayamı geçsem yoksa direk bulk dönemine girip yazın definisyonamı girsem ? eğer yağ yakma derseniz supplement olarak animal cuts olurmu yoksa önerceğiniz bir takviye supplement ?? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

2. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yağ oranını düşürmeye çalış... Bol bol verimli cardio antremanları yap...bu konuda gercekten bilgisi olan kişilerden beslenme programı al... Yağ yakıcı ürünler kullanabilirsin... Fazlalıklarını verdikten sonra bulk dönemine geçebilirsin başarılar saygılarımla...

Danish bunu beğendi.
  3. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    yağ yakımından önce bi doktora danışmanı öneririm

bende animal cuts ve l carnitine kullanmıştım ama inan bi faydasını göremedim boşuna çöpe gitti 200 küsür lira sadece terleme sağladı biraz o kadar

iş sende biter diyetini sıkı tut sıkı çalış cardio yap

Danish bunu beğendi.
  4. Danish

Danish Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Teşekkürler dediklerini araştırıcam

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:47 ----------

Aslında doktorluk bir durumum yok ama görüşlerin için teşekkürler

Sayfayı Paylaş