Bel bölgesini inceltmek istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Barbaroz tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Barbaroz

Barbaroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar öncelikle kendimi tanıtayım yaş 30 boy 168cm kilo 65.
    12 ay önce tam 81 kiloydum ve spor yapmaya başladım 5 ay içinde 62 kiloya düştüm haftada 3 - 4 gün gidip 10km air walk yada koşu bandında koşuyordum 9 seviyesinde 35 dk ya kadar çıkartmıştım kondüsyonumu 62 kiloya kadar inince 5 ay kadar spora gitmedim hem vücudumu dinlendirmek amaçlı hemde kendimi sıkmamak için spordan sıkılmadan yapmak için böyle bir ara verdim.Kasım 2013 te tekrardan başladım ve kardioyu azalttım 5 km koşu yapmaya başladım sonrasında hacim vermeye çalışıyorum şuan için güzel gidiyor diyebilirim fakat size şuan için danışmak istediğim bir konu var bel bölgemi istediğim kıvama getiremedim, pantolon hizasının olduğu bölge hala yağlı tamamen inceltmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim.Beslenme düzenim genelde sebze meyve ve deniz ürünleri ağırlıklı kırmızı et yemiyorum tavuk etide çok fazla yemiyorum şeker tuz kullanmıyorum yemeklerde ve içtiğim gıdalarda fakat tatlı konusunda biraz sıkıntılıyım çukulata yemekte biraz sorunum var , tamamen kesmelimiyim yoksa bir sıkıntı olmazmı bu arada spordan sonra amino beef kullanmaya başladım 1 aydır spor sonrası 3 - 4 tablet alıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler şuanki halimden bir karede paylaşıcam. unnamed.jpg

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Yağ yakımı ile ilgili bölümde aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Lütfen linki inceleyiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş