Bel Bölgesini inceltmek için

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 007EMRE tarafından 3 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Selamlar
    Yaşım 17 boyum 183 kilom 79.Bel bölgemde az da olsa yağ var tam düz inmiyo yani.Bu sporu 8-9 haftadır yapıyorum.Whey ve Aminoasit kullanıyorum.Beslenmemede çok dikkat ediyorum.Şeker ve şeker içeren ürünleri tamamen çıkarttım hayatımdan hiç dokunmuyorum ve istemiyorum bile.Sadece iyi yağlar ve protein ağırlıklı besleniyorum.Ancak antrenman öncesi ve sonrası için sadece bi miktar kom
    pleks karb.alımı yapıyorum.Gün içinde abartmadan fındık,fıstık,badem ve az miktarda siyah kuru üzüm tüketirim.Yumurtaların öyle sarısını ayırmak gibi bir huyum yoktur.Yemeklerinde öyle yağsız olmasına o kadarda dikkat etmem ancak zeytin yağ ve tereyağ harici ise dikkat ederim.Yağ yiyorum dedim ancak dengeli şekilde.Bide vücudun su tutması iyi bir şeymi yoksa kötümü.Kötü ise nasıl engelleriz su tutumunu ? Neyse bu şekilde beslenmeye devam edersem,bel bölgem incelip üst taraftan üçgen olmaya başlarmıyım çok merak ediyorum eğer bu şekilde olmaz ise nasıl başarırım bunu şimdiden teşekkür ederim.

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Walla Forumdakilerin diyeceklerini bire bir Söylemişsin.Yapılması gerkene her şeyi yapmışsın
    su tutması kalpte ve böbreklerdeki bazı sorunların habercisi olabilir. Bacaklardaki kan dolaşımında ortaya çıkan aksaklıklar da ayak bileklerinde şişmelere neden olabiliyor. Vücudun su tutması, çok fazla tuzlu bir diyet uygulanmasının sonucu olabilir
    Yalnız su tutması genelde kadınlarda görülür.
    Üçgen vicut yapmak öyle kolay olsaydı Önce kilo alıp sonra zayıflayan herkez Üçgen vicut yapardı.Üçgen vicut için uygulanacak En mantıklı Çalışma Tek yönlü Çalışmadır.Bu durumda,Vicudunun şuandaki Halini genetiğini Ve antremanlarını bilmeden Kimse sana bilgi vermezzz.
    bir kere şunu söyliyeyim bende 1.81boyum War 76.5 kiloyum ve hala kilolu Olduğum dışardan deil ama atletin içine bakınca belli oluyor.Yani biraz daha kilo vermeniz gerek Bel özel bir çalışma yapmanıza gerke yok İnan bana verdikçe zaten inceliyo O tecbübeyi şahsen yaşadım.

3. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    atletik bir vücut yapmak zor değil ama disiplin ister.

tek yönlü çalışma değil uygulanacak yöntem karma antreman sistemleri. Tek yönlü çalışma bodybuilderların işi.

Son düzenleme: 4 Aralık 2010

Sayfayı Paylaş