Bel bölgesindeki yağlanma(Acil)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve WannaSixpacK tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. WannaSixpacK

WannaSixpacK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle siteye bugün üye oldum.. 1-2 saatlik arastırma sonunda hala konuyu nereye acacagımı bulamadım inş dogru yerdir eger degilse simdiden özür dilerim :)
    Kendimden biraz bahsedeyim 20 yasındayım 178 cm boy 76-78 arası kilo %10-11 yağ oranım var . Yaklasık olarak 8 aydır bb ile ugrasıyorm ama arada kaçamaklarım oldu yani düzenli degildi son 3 ay düzenli olarak yapıyorm . Suan vücudumda ilerleme var fakat bel bölgesindeki yağlanmadan cok şikayetciyim . Geçen ay Hardline L-carnıtın bitirdim simdi Muscletech Hydroxycut kullanıyorm karın bölgesinde pek fazla kalmadı ama bel bölgesinde asırı var belkide bunlar benim kuruntularımdır . lütfen bi yardımcı olurmusunuz bu konuda pek fazla bi fikrim yok gittigim salondaki hocamız bu sene yarısmalara katılacak bilgilerine güveniyorum ve yönlendirmeleri doğrultusunda calısıyorum ama hala bel bölgesindeki yağlardan kurtulamadım bu arada bel 88 cm geliyor bunun için ne yapmalıyım lütfen bu konuda beni bilgilendirin. Simdiden yorum yazan herkeze teşekkürler .. 20140107_230346.jpg

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- aciliyet öncelik belirten başlık
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş