Bel Bölgesinde ki aşırı yağlanmanın yakılması yardım!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve silverkiller tarafından 30 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. silverkiller

silverkiller Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Benim çok büyük sorunum var.bir çözüm bulamadım ve bende sizlere danışıyım dedim.
    İlk önce 18 yaşındayım.1,76 boyum 84 kiloyum.2 yıldır spor salonuna gidiyorum. İlk 1 yılım kilo verme yağ yakmayla geçti. Çünkü 100 kiloydum. hayatımda spordan eser yoktu vucudumu duzene sokmak baya zaman aldı.Çok sıkı bir diyet yaptım. Artık cocukluguma verin o kadar sıkıydıkı pek bir şey yemıyordum :D ( artık nasıl kafama koyduysam açlığımı hissetmiyordum) ve her ay 5 kilo verdim.ama tam 75 kiloya düştüğümde karnımda, spor salonu hocamın dedıgıne göre deri birikintisi gibi birşey kaldı.bir cok sitede düzensiz diyetten böyle olur yazıyor. 1 yılda bb yle uğraştım.Ancak karın kısmında ve yan bellerimde ki yağlarımı bir yakamadım. Bel ölçülerim 120 cm den 91 e kadar düşürebildim daha fazla düşmedi. karnımda ve yan bellerimde böyle gevşek çekince sünen artık ne denir deri mi yağ mıdır böyle birşey kaldı.yarım saat full koşu 25 dk eliptic ve çok yavaş 100 tane her çeşit mekikten cektım 6 ay boyunca(1-1,5 suruyordu mekiklerim). Üniversite sınavına hazırlandıgım ıcın 5 ay sporu bırakmam gerekti. kolay kolay yorulmuyum kafam calıssın diye annem her sabah bal pekmez reçel vs. yedirmeye başladı. benımde uzun zamanlardan once tatlıya yatkınlıgım yuzunden baya alıştım mideyi buyuttum ve durma bilmedim :D Sporu bırakmadan once 79 kiloydum 5 ay boyunca sadece 5 kilo aldım ancak bunlar hep karın ve yan bellere yaradı :D 92 cm den belim 101 cm ye cıktı. 3 aydır devam ediyorum spora ve belden 2 cm verdım. şuanda çok iyi bir spor salonuna yazıldım (havuz,sauna,fitness felan herşey var) bana ne önerirsiniz şu lanet olası yağlardan kurtulmak istiyorum :D

Son düzenleme: 30 Kasım 2011
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sanırım diyeti bilinçsiz yaptınız pek birşey yemediğinizi yazmıssınız bu bir kere yanlış aç kalarak kas kaybıda neden olursun bende kilo verdim 25 kg verdim belim 54 bedenden 42 bedene indirdim sadece yemeklerde yağı çıkardım haşlama yaptırdım anneme veya ızgara aburcubur yemedim haftada 1 kere 2 kere belki sütlü tatlı yerdim o kadar

klasik şeyleri yazıcam yemeklerde yağı çıakrın protein ağırlıklı beslenin sabah kahvaltısına çok önem verin protein ağırlıklı beslenirsenizde sabah gün içinde daha az acıkırsınız

Sayfayı Paylaş