Bel bölgesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Meriç_91 tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Meriç_91

Meriç_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben vücut geliştirmeye başlayalı bir hafta sonra 2 ay olucak benim sıkıntım daha doğru kendimi bildim biledi genetik olduğunuda tespit ettim bu bel yağları arkadan baktığımızda orda bir tabaka varmış gibi yanları yan bölge sayılmaz direk arkası arka bel bölümü spor salonundaki hocamız gösterdiği hareketi 2 aydır yapıyorum fakat gene orayı düzleştiremedim hocanun gösterdiği hareket hem yan dümdüz hem bele etki ediyordu güzelde yakıyor arkaları beli gerçekten ama gene gözle görülür bir bel erimesi görmedim duyduğuma göre oradaki yağlar çok zor eriyen tabakayış profesyonel olan arkadaşlar önerceği birşey varmı kesin bir egzersiz yada bir formüş nasıl 0 şekilde onları yok edebilir artık kurtulmaya niyetliyim oralardan :) şimdiden teşekkürler..

2. Majestic.

Majestic. Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    kardio ? yapmıyorsan yap yaglarını ancak o sekilde yakabilirsin kardio yapmanı öneririrm :) iyi çalısmalar

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
  4. Meriç_91

Meriç_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hımm ya şöle birşey var ben uzun bir kardio dönemi geçirdim kilo verdim boyum şuan 1.80 73.5 kiloyum gayet fit duruyorum çok kardio yaptım ama sadece koşarak zayıflafım baya oldu sonra vücut geliştirmeye geçtim ama sadece arka bel bolgeisnde yağlar geçmedi onun için ayrı bir ne programı yapabilirim diye sormuştum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Nisan 2014 ---
    hımm cardio derken tam olarak neler yapmalıyım çünkü baya bir zayıflayaıp gayet fit olacak bir hale geldim sürekli koşu yaparak ne tür cardio birde beslenme gerçekten yağlı şeylerde uzak durmamız laızım heralde...attığınız şeyi inceleyeceğim teşekkürler...

5. Majestic.

Majestic. Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    STANDING-SEATED BAR TWISTING---DEADLİFT----Dumbbell Side Bend-----Roman Chair Side Bend-----Reverse Sit Up Lying Knee Up.Bunlara bakabilirsn favori hareketlerdir ve hamur isini azaltmanı tavsiye ederim birde kanatların geliştirirsen bel daha ince görünür :)

6. faciaa

faciaa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Sürekli koşu yapma derim orta tempoda koşu 10 dk yeter bisiklet ve kürek. Spora başlamadan 15 dk önce l-carnitine 30mg kullanmanı tavsiye ederim

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Meriç_91

Meriç_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Nisan 2014 ---
    hımm 10 dk koşu yeterlimi olur hergün için kürek derken tam olarak ne oluyor...

8. faciaa

faciaa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    10 yada 15 dakika yeter bazı spor salonlarında bulunan bi makina vücudun her yerini çalıştıran bi makina

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş