Bel Bölgem

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve thaylee tarafından 29 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thaylee

thaylee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Denizci
    Merhaba benim çok kilo problemim yktu fakat bi ara düşük belden dolayı bel bölgemde yağlanma oluştu ve zayıflasam dahi o yağlar gitmiyo . Normalde bu yağlanmanın alkolle alakası varmıdır çünkü çok yemek yiyen bi insan değilim ama alkolü yazları ve sahneye çıktıgım zamanlarda bolca alıyorum.Ben bu yağlardan kurtulmak için ne yapabilirim? bel bölgem kalın oldugundan dolayı bacaklarımda kalın ikisini birlikte incetelbilmem için bi spor veya bişeyler önerebilirmisiniz?Diyet uygulayamıyorum çünkü dershaneye gittigmden dolayı pek diyet uymuyor bana fakat spor yapmaya başlayabilirim tekrar.Bilgilendirdiginiz için şimdiden teşekkürler.:D

2. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Sana cevap verecek kadar bilgili değilim ama sana verilecek klasik cevabı biliyorum. Bölgesel zayıflama yoktur diyeceklerdir ve özellikle şeker ve alkolden uzak durmanı tavsiye edeceklerdir.

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Smiley ;)

Bölgesel zayıflama yoktur evet burası doğru..

siz diyet yapamam diyorsunuz..o zmaan tek yapmanız gerkeen şey cardio ( bisiklet,koşu,yürüyüş)

diyet olursa daha hıuzlı olur ama olamzsa yine olur ancak geç olur yağ yakımınız yani kilo vermeniz..

vücudu bir bütün olarak ele alıp yapamlısınız bu sporu,yani yüzünüzde zayıflayacak,bacağınızda,göbeğinizde..kısacası heryerden vereceksiniz kiloyu...

Sayfayı Paylaş