Bel ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve hayta_35 tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hayta_35

hayta_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar herkese
    benim sorunum şu doğuştan bel omurlarım arası açıkmış 4 yıl önce düşmeden kaynaklanan bel ağrılarım var bu düşüşüm ağrılarımın artmasına sebep olmuş. doktorların dediğine göre ağrıları çekmeye mecburmuşum ameliyat ya da ilaçla herhangi bir çaresi yokmuş. Bu spora başlamak istiyorum uzun zamandır fakat bazı hareketleri yaparken zorlanıyorum özellikle ağırlık kaldırma hareketlerini. bel ağrılarım bu sporu yapmama engel olur mu? sizce yapmalı myım? bu arada cevaplamada faydası olur mu bilmiyorum, 24 yaşında 186 boyunda 74 kilodayım

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Modern tıpta doktorun ağrıları çekmen gerek demesi aklıma yatmadı.Ömür boyu dayanmak zorunda olman saçma geldi.Bence başka bir doktora daha görünüp bu soruyu ona yöneltmelisin.Ciddi bir sıkıntı sonuçta.

3. hayta_35

hayta_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. yazımda "doktorlar" diye çoğul kullandım çünkü inanın birden fazla doktora gittim bunların arasında üniversitemin medikosu, okulumun tıp fakültesi, 2 devlet hastanesi ve 1 de özel hastaneye gittim bugüne kadar. hepsinin verdiği cevap genel olarak aynı maalesef.

bu sporu yapıp vücudumu forma sokmayı cok isterim yarıca sevdigim bir spor da fakat bu durum beni çok düşündürüyor bu yüzden :/

Sayfayı Paylaş