Bel Ağrısı (İdmana Gitmelimiyim)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 16 Boyum 1.83 Kilom 74 Daha Önce 8 9 Ay Spor Yaptım Fakat 2 Ay Ara Verdim Ve 2 Haftadır Yeniden Başladım İlk Hafta Zorlamamıştım Bu Hafta Sırt Programımda İlk Hareket Deadlift Ve Ağırlıkları Yavaş Yavaş Arttırmadan Bir Kerede Maximum Yaptım Niye Böyle Yaptım Bende Bilmiyorum Şuan Salı Günü Çalıştım Çarşambada Hafif Ağrıyodu Fakat Bugün Baya Ağrıyor Eğilirken Yürürken Falan Sizce Bugün Omuz Biceps Ve 10 Dk Hafif Tempo Koşu Yapmayı Düşünüyorum Bir Sıkıntı Olurmu Zorlamadan Sizcede Antreman Programım Nasıl ?

ANTREMAN PROGRAMIM GÜNLERİ

Pazartesi BACAK-CALF
    SALI SIRT-KANAT-TRİCEPS
    ÇARŞAMBA OFF
    PERŞEMBE OMUZ BİCEPS (Antreman Sonu Karın Antremanı Ve 15 Dakika Hafif Tempo Koşu)
    CUMA OFF
    Cumartesi Göğüs (Antreman Sonu Normal Çaplı Karın Antremanı Ve 15 Dakika Hafif Tempo Koşu)

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  3. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Kuyruk sokumunda ağrı oluyorsa eğer bir kaç hafta deadlift yapma. Daha sonrasında sumo deadlift yap.

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Evet ağrı tam olarak belimde kuyruk sokumunun orda hatta bastırıncada baya acıyor ağrılar oluyor omuz biceps antremanı sondada 10 15 dk hafif tempo koşu yapmayı düşünüyorum sizce gideyimmi zorlarmıyım beli baya ağrıyor yattığım yeri bilmiyorum

Son düzenleme: 19 Kasım 2015
  5. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Bir kaç hafta boyunca ağrı olursa eğer devam ederse deadlift,squat,barbell row shoulder press falan yapma veya hafif ağırlıkla yap. Esneme hareketlerini her gün yap bende senin gibi deadliftte ağırlığı arttırıyım dedim ama kuyruk sokumunda ağrı oldu 2 gün sürdü bu ağrı daha sonra geçti ağırlığı düşürerek yaptım.

Sayfayı Paylaş