Bel çevresini 5cm azaltmak,sıkılaştırmak?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve shia tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. shia

shia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bel cevrem 78-80cm arası. Kilom 53 boyum 165. yaşım 17. Gobegim hariç hiçbir yerimde yağ yok. Bu yüzden de karnımı sıktığım zaman gayet fit oluyorum. Geçen yıl 62 kiloydum 1,5-2 ayna 10 kilo verdim. 5 ay kilomu korudum ve bu ay 1 kilo aldım. Hergün kol kası için elmas tutuslu şınav çekiyorum. Bugün 140 tane çekeceğim, her gün 1 set(20 şınav) ekleyerek ilerliyorum. Amacım kilo vermek değil sadece karnimin kendinden sıkı ve fit durmasi. Yani ben her ayağa kalktığımda sıkmak istemiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Daha fazla kilo veripte sağlığımdan olmak istemiyorum. ^_^
    Bir de her spordan sonra çikolatalı süt içmek faydalıymış, mesela bunu spor yaptıktan sonra yemek yerken yapsam işe yarar mı? Yani nasıl beslenmeliyim? Diyet falan yapmıyorum, üç beyazdan oldukça uzağım ve çok az abur cubur yiyorum(eskiden her gün baya bir yerdim haftada bire indirdim). Yazın her gün bisiklet ile turlamayı planlıyorum en az yarım saat, e bu yağ yakacak.. Yakacağım yağın kilosunu kas olarak almam lazım ki ideal kilom sabit kalsın.

Sayfayı Paylaş