bel çevresinde yağlanma ve beslenme

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve devasa1 tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar
    yaklaşık 1sene gibi bir sürede 35kilo verdim 1senenin 6ayı boyunca ağırlık antremanı-fitness yaptım hala da devam ediyorum
    şuanda 198boy 93kilodayım daha fazla kilo verme niyetinde değilim ama bel çevresinde ve çoğunluğu alt karın çevresindeki yağları yakmak istiyorum
    forumda okuduğum bilgilerle beslenme programımı hazırladım bir süredir uyguluyorum
    sabah:6yumurta 1yada2tanesinin tamamı geri kalanları sadece beyazı ve yaklaşık küçük kaselerin yarısından biraz daha az yulaf ezmesinden omlet yapıyorum içine duruma göre biber falanda koyduğum oluyor
    öğlen üniversitede yemek durumundayım genelde azda olsa proteinli yemekler çıkıyor öğlen ekmek tüketmiyorum nadir olarak 1dilim beyaz ekmek yediğim oluyor.(genelde ekmek yiyeceğim zaman kepekli veya tam tahıllı tüketirim )
    antremandan sonra 200-300gram tavuk göğüs yiyorum yağsız tavada yapıyorum yanına isteğime göre bazen pirinç lapası-brokoli yapıyorum bazen közlenmiş patlıcan-közlenmiş biber mantar karışımı yapıp yiyorum.Akşamları ise elma yiyorum sadece.
    her antremandan önce karın giriyorum mutlaka.
    ama çok fazla bi değişim olduğu düşüncesinde değilim acaba beslenme yeterli midir sizlerin görüşleriniz-tavsiyelerinizi bekliyorum

2. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    ağırlık çalışmadan önce decline sehpada 4x20 düz sehpada 4x25 ve al karın için çakı hareketi yapıyorum 4x15tekrardan
    tavsiyelerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş