Bekci`nin Resimli Yag Yakim Günlügü!!

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Bekci tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    @boddyci naapptiin ne var neyoksa yapistirmisin:)sayfanin safti kaydi bende:):)
    Yaptigin aktiviteye göre degismekle birlikte kilonun iki kati protein senin icin yeterli olucaktir yani 125-130 gr protein yeterli olucaktir su andaki kilona göre.Amac cok önemlidir amacina göre alicak oldugun KH miktarinda oynamalar yaparsin.normalde diyetde yapmiyorsan her kilo icin 1 gr yag alman gerekir diye biliyorum.
    fakat dedigim gibi bunlar amaca göre degisir sen cüsse yapip hacim kazanamak istersin KH ida yag ida hatta proteinide artirir günlük kalori alimini ayarlarsin yani dedigim gibi amaca göre bu degerler degisir.normalde 2 gr protein ve 1 gr yag dir kilo basina

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:05 ----------

@boddyci su makalemede bi göz atmani tavsiye ediyorum.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...alori-miktarini-basitce-hesaplayin-76928.html

2. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul

Supradyn iyidir, ama uzun süreli kullanmamak lazım.

Bir de şunu söylemek istiyorum. Şöyle bir gerçek varmış. Mesela bugün benim canım balık istedi değil mi? Bir anda ama.. Hani bir yerde gördüm yada düşündüm de değil... Bunun sebebi, vücudumuzun balığın içindeki bir maddeye ihtiyaç duymasıymış. Senin aynı şekilde meyveye duyduğun istek gibi... Hemen meyve yemeliydin ve muhtemelen hangi meyve olduğunu da sana vücut söyler... Benim sana vücudunu dinle dediğim olay buydu. Böyle bir şey de varmış gerçekten... Ben şu an öyle bir şey yaşamıyorum diyette, çoğu şeyden yiyorum. Ama sebzeyi arttırmayı düşünüyorum bakalım... Gerçi onun açığını da meyvelerden yada kuruyemişten çıkarıyorum. Elma sirkesine başladım, ve kuru incir aldım. Sen de bunları deneyebilirsin. Elma sirkesi çok yararlı...

Bu arada senin kilo vs olarak son durum ne? Ve tam olarak ne zamandır diyettesin abi ben bu durumu kaçırdım biraz da? Ve tam olarak ne hedefliyorsun?

3. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kilona göre protein fazla almıyo musun abi ? 255 lerde proteinin günlük

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Juramento supradyn bana yaramadi,icimi tatli ama mideye girdikten sonra beni bozdu,günde bi tane atmama ragmen acayip bi sekilde agir geldi bana,yaramadi yani,simdi baska bir multivitamin tabletine yönelicem.

Vücudun ihtiyaci olan seyleri sende arzulama olarak cikardigi dogrudur bunu bende biliyorum ve yasiyorum.vitamin eksikliginin nedeni meyveyi kesmem oldu ve vücudum bu sinyalleride verdi yukarda yazmistim müthis bir meyve yeme istegi olmustu son zamanlar.Vitaminlere biraz daha önce baslamaliydim.Diyetimin bu seviyesinde haala cok meyve yemek taraftari degilim.Günde bir yada iki tane ne olursa bugün bir seftaliyle bir elma vardi mesela.Vücut sinyal veriyor ne istediginide bagira bagira söylüyor ama benim vücudum biraz sonradan görme sanirim her istedigini verirsem yandim:)diyet miyet kalmaz ortada.Tepsi tepsi baklava tulumbada istiyor mesela hemmde nasil sinyal veriyor:):)

Elma sirkesi hakkinda hic bir bilgim yok ne icindir ne ise yarar o yüzden bi yorum yapamicam.

Diyetimde bugün 7.haftami bitirdim.yarin ölcüm gününm ve bütün ölcüler alinicak.Yarin ölcüleri alinca yazarim.Gecen hafta yani 6.haftanin sonunda ki resimleride eklemistim zaten kilo 89.7 idi baslangic 94-95kg.4.3 kiloluk bi kilo kaybi söz konusu buda haftada 700gr yaparki benim hedeflerimi karsiliyor.Her hafta ölcüm yaptigim icinde diyetimin cok iyi gittigini söyliyebilirim bu kilo kaybi sadece yag olarak olmus diger vücut ölcülerimde hic bir kayip yok yani kol gögüs omuz v.s yani kas kaybi yasamamisim bu süper bisiy.Normalde bu kiloyu 2-3 haftada vermis olsam kollar en az 2 cm kücülürdü kas yakardim yag yerine.23 haziranda diyetime bassladim.

Aralik 2012 den beri yani 8-9 aydir v.G yapiyorum bunun ilk ikii ayi alisma süresi yani mart ayinda tam antremmanlara basladim ve 4-5 ay elimden geldigi kadar kas yaptim cok bisiy olmadi tabii ve bulk diyeti yaptim daha sonra simdi yaptigim define diyetine basladim vücut yaglarini yakarak alttaki kaslari ortaya cikarma.Simdiye kadarda iyi gidiyor.Amac saglikli kalabilmek.Cokbüyük bir kas kütlem yok diyet sonunda bütün kaslar cizgi cizgi cikicak diye bisiyde yok bunu biliyorum cünki altta ne varsa o cikarki altta cok büyük bir kütle yok biliyorum.Asil bu diyetteki amac aylarca hatta son bikac yildir forumlardan internetten bu vücut gelistirme ile ögrendiklerimi kendi vücudumda denemek.Yani antremman bulk diyeti ve definisyon diyeti bu ücünüde kendi vücudumda denedim.Sonuclar harika sadece bu dönemleri kisa tuttugum icin yani bulk u 4-5 ay yerine 7-8 ay yapmam gerekiyordu daha sonra define diyetine girmem gerekiyordu,su an yaptigim define diyetinide bu 8 aylik bulk diyetinin ardindan baslamam gerekiyordu amacim sonuclari görebilemek ve ögrendiklerimin ve bütün bu yazilanlarin dogrulugunu kendi vücudumda test ederek görebilmekti ve bunu basardim bu bariz bir sekilde resimlerden görülüyor özelliklede gecen yaz ki halimle kiyaslandiinda.
    ögrendiklerimin dogrulugu tamamda birde bunu uygulayabilmek vardiki onuda basardigimi saniyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:43 ----------

Ha bu arada yazmayi unutmusum kilo ile bel ölcüm komik bir sekilde beraber gidiyor baslangicta bel ölcüm 94 dü kilomda öyle simdi bel ölcüm 89 ve kilomda o civarda ilginc bi sekilde beraber gidiyorlar belden 6 cm gibi bir incelme oldu bu sürede.her hafta 1 c.m incelme olmus buda iyi.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:46 ----------

Yok bu tür diyetlerde cok degil aldigim protein miktari.Zaten su anda epey düsük kalorili bir diyet yapiyorum,ve bu enerjinin bi sekilde karsilanmasi lazim KH lari kestigimize göre yag danda asiriya kacamicamiza göre proteinlerden bu kalori acigini mümkün oldugu kadar kapatiyorum.Ayrica kas kaybi yasamamak icinde bu seviyede proteinleri yükseltmek neredeyse bir mejburiyet.

5. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Elma sirkesini araştır biraz abi :)

Baklava, börek iyiymiş :)

E sen şimdi denedin, olduğunu anladın, elde ettikten sonra bırakacak mısın? bir heves miydi yani her şey :D Ben bir tek sırt fotoğrafını görebiliyorum, o da anatominin gayet müsait olduğunu gösteriyor. Güzel işler çıkarırsın bence :)

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hayir heves olurmu?diyet bitince tatile cikiyorum 4 hafta tr deyim,bu arada az antreman yapip sadece dikkat edicem formumu koruma amacli ekimden itibaren bulk diyetine basliyorum nisan ayina kadar nisana kadar kaliteli kilo alarak kas yüklicem ve nisandan sonra tekrardan yag yakimina gecip define olucam iste o zaman bütün hepsi cizgi cizgi cikicak ortaya.Cünki bunun artik nasil olabildigini,nasil beslenmem ve antremman yapmam gerektigini ve daha sonra nasil ortaya cikarabilecegimi biliyorum en azindan basrabilecegimi biliyorum.

Belki bu resimleri görebilirsin

Gecen yaz

Diyete baslamadan 4-5 aylik VG sonrasi

Diyetimde 6 hafta sonu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:59 ----------

Görünüs farklida olsa ilk resim ile son resim arasinda sadece 6 kilo fark var yani öyle 15-20 kilo kaybetmedim.Ama yag yaktim o yaktigim yaga karsilik kas kazandim yag azaldi kas cogaldi kilo cok degismedi.

Son düzenleme: 11 Ağustos 2013
  7. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul

Aynen görebildim fotoğrafları. E süper abi vallahi. ben bu kadar beklemiyordum, helal olsun. seninle vücut yapılarımız benzer sayılır ama ben biraz daha uzunum senden. Çok iyi. Bu söylediğini seneye çok çok çok rahat yaparsın. Antrenmanı biraz daha arttırıp ağustos sonuna bile çok iyi fizik çıkarırsın... Bende de 15 günde iyi değişim var, dediğin gibi kilo kaybı az, seninle aynı muhabbetten ötürü. Biz bu işi kavradık sanırım ;)

Bekci bunu beğendi.
  8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Antremmanlari artiramam Juramento;su anda haftada 4 kez antremman yapiyorum antremman ardindanda HITT kardio yapiyorum ki bu beni yeterince zorluyor zaten bunu bile zor kaldirabiliyorum dinlenmeyede ihtiyacim var.Diger taraftan diyet esnasinda kas artirmak neredeyse imkansiz,olan az bucuk seyi korumaya calisiyorum.Zaten cok düsük kalorili beslenirken birde üzerine kas koyman mümkün degil bu benim icin degil bütün pro lar icinde böyle.o yüzden diyette amac kac kütlesini korumak olmali öylede yapiyorum,bulk dönemine girip tekrardan 3500-4000 kalorilere ciktigimda bu mümkün olucak insallah:):)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:22 ----------

Diyette;tugla yok cimento yok demir yok vücut malzemeyi yeterince zaten almiyor nasil kas insasi yapsin:):):)

9. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Yok abi yanlış anladın, kas inşa et demiyorum, cardiyoyu arttırarak daha hızlı yağ at demek istedim.. yoksa bu durumda zaten çok zor, ben de farkındayım. Bir abim, fotosunu izinsiz paylaşmayayım, 45 günde baklavaları gösterdi. çok sıkı kardiyo yaptı, iyi beslendi, iyi diyet yaptı.. hatta yaktı bütün yağları... bir kaç yıl önce. o dönem hydroxycut vardı, şimdi yasaklandı. bunun da desteğini görmüştü. bu arada kazein proteini alıyor muydun sen abi?

Daha doğrusu önceden içinde ephedrine olan vardı, onlar kaldırıldı.

Son düzenleme: 11 Ağustos 2013
  10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Protein tozunu sadece antremman sonrasi kullaniyorum,extradan yatmadan önce casein protein almiyorum onun yerine magerquark,kullaniyorum sanirim tr de yok.Yogurda benzer bisiy 0 yag ve 250 gr inda 25 gr casein proteini iceriyor,bir süt ürünü.Yatmadan önce bunu yiyorum.

11. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Bana da getirsene abi ben de yiyeyim :)))))))) Afiyet olsun :)

12. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bak buda ekmegim bununda 100 gr inda 27 gr protein var:)icerdigi yagda,susamdan cevizden ayciceginden felan geliyor.

13. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Oh oh :) tahmin edebiliyorum imkanları. annemler yeni daha Boston'a gittiler.. sınırsız çeşit olduğunu söylüyorlar... ama Türkiye de artık fena durumda değil, bizim de seçenekler arttı ^^

14. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Taabiki mesela bizdeki lor u ben hic biseye degismem ama bende onu bulamiyorum sabahleyin lorlu bi omlet yapican meselaaa ohhhh!!

15. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Ben de lor peynirimle caka satarım ahaha :) dolapta açılmamış duruyor :))))))) dur abi gece saatindeyiz lor falan :D

16. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Dün yapmis oldugüm tarti savasindan malesef bu hafta sanirim maglup olarak ciktim.Dün tartildigimda kilomun gecen haftayla ayni yani 89.7 oldugunu gördüm.Yani bir zayiflama olmamis.halbuki aynalar farkli söylüyor ama neyse hersey olabilir vücut su tutmus olabilir,gercekten yag yakimi durmus olabilir,hafiften bir kas kazanimi olmus olabilir,son iki haftadir yasadigim lavabo problemi olabilir yani böyle uzatip gitmek mümkün sebepleri ama bunlari düsünmeye vakit yok son 9-10 günde.önümüze bakiyoruz ve kendime söyle bir yol ciziyorum yarindan itibaren.Vücudu sasirtmak icin diyetimi ters yüz edip metabolizmaya biraz daha odun atip yag yakimini tekrardan baslatmayi planliyorum.Bunuda kalori alimimi yükseltmeden protein alimini düsürüp KH alimini yükselterek yapmak istiyorum su an 220-250gr olan protein miktarim ve 70 ila 150 arasinda degisen KH alimim mevcut bunlarin yerlerini degistiriyorum yarindan itibaren 200-250 gr KH ve 8'0-100gr protein alimi yapicam ve vücudumu ateslicem buna 3 gün devam edicem.daha fazla sürerse kas kaybi yasamak istemiyorum.Bu 3 gün yogun antremman planim da var zaten yarin omuz,triceps,persembe bacak ve cuma günüde sirt kanat,trapez antremmanim var yüksek KH alimiylada bu agir 3 arka arkaya antremmanin üstesinden gelirim diyorum.Daha sonraki iki gün yani cumartesi ve pazar günleri off günlerim bu günlerden itibaren diyetim yine yer degistiricek ve neredeyse sifira yakin KH alimi olucak ve yüksek protein olarak devam edicek.daha sonra 1 hafta kaliyor zaten sonucztan umutluyum.Hedef diyet sonu olan 22 agustosa kadar 87 kiloya ulasabilmek.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:25 ----------

Bu arada bel ölcüsünü alamadim, ama cok bir fark oldugunu düsünmesemde kemerden bir delik daha kücüldü.diyet sonuna kadar su an 89 civari olan bel cevremde 87 felan olursa mükemmel olur.Aynalara bakinca bu almis oldugum rakamlarla uyusmuyor malesef.yag oraninin azaldigini görebiliyorum ama sayilarda bir degisiklik yok.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:27 ----------

Bu olanlara yasadiklarima cokda sasirmiyorum sonucta yillarin birikimi yaglardan sadece 8-9 haftalik bir diyetle tamamen kurtulabilecegimi düsünmek aptallik olurdu.

17. mamix_28

mamix_28 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    :) Çok iyisin abi başarılar diliyorum.

Bekci bunu beğendi.
  18. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sagol Mamix-28 sayenizde cok ama coook seyler ögrendim,özelliklede öteki taraftan.Sagolsun orda herkez elinden geldigi kadar yardim etmeye calisiyor.

19. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bugün KH yüklemesinde 3. gün,gayet dinamik ve enerjik hissediyorum kendimi.Bugün son yarin yine ayni eski protein agirlikli sisteme dönüyorum.Bu 3 günde Kalori alimini birazda olsa astim fakat kaliteli astim:)Genelde sabah antremmanlarim verimsiz gecmesine ragmen bu 3 gün gayet iyiydi.Bu konudaki bilgi ve tecrübesine deger verdigim bir arkadasin tavsiyesi ile yaptigim bu deneme ise yariyor,hem yag kaybi olarak hemde vücudu sasirtma olarak.Bu 3 gündür yüksek KH alimima ragmen kiloda düsüs var sürpriz olsun pazartesi tarti gününde yazicam:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:04 ----------

Söyledigim gibi,22 agustosta diyetti bitiriyorum,bitiriyorum demek ne bulursam yicem anlaminda degil tabiiki dikkat edicem yediklerime ve tatilimin tadini cikarmaya bakicam kendime cüüüss demesini bilicem.Bu sürede vücudumu dinlendiricem ve suplement alimi yapmicam,ihtiyacim olan proteinin hepsini dogal karsilicam.

Eylülün ilk haftasi gibiyani suplement alimini biraktiktan 2 hafta kadar sonra kontrole girmek istiyorum yani bu kac aydir suplement kontrolünün ardindan ic organlar kan tahlilleri kalp v.s hepsini yaptirtmak istiyorum.özellikle hangi tahlilleri yaptirtmaliyim,hangi degerler bizim icin önemlidir bu kontrolerin olmazsa olmazi nedir bu konuda bilgisi tecrübesi olan bir arkadas yardimci olursa memnun olurum.

BIldigim kadariyla yaptirtmayi düsündügüm kontroller.
    Kondisyon ve kalp
    Karaciger
    Böbrek
    Testesteron seviyesi
    Vücut yag,kas kütle endexi

bunlara baska ekleyebilecegim neler varsa yazabilirseniz memnun olurum,benim bildigim bunlar.
    Bu tahlilleri yaptirdiktan sonra sonuclarida yine burda resimli olarak paylasmak istiyorum.

20. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Gün itibariyle,88.9 kiloyum yani 0.8 kiloluk bir kilo kaybi söz konusu iki gün önce tartida 88.4 üde gördüm.Bu hafta 3 gün kH yüklemesi yapmama ragmen,ve 4 gün dür kardio yapmamama ragmen bu kilo kaybi oldu.yani dyet iyi gidiyor.

Ha bu arada bel ölcüm 88 ordada bir incelme söz konusu.Diger ölcüleri almadim.Kesinlikle kas kaybi yasamadigimi düsünüyorum.Hem görüntü hemde hacim olarak bunu aynalarda görebiliyorum.Persembe gününe kadar da resimleri cekip burada paylasicam.Basarili bir diyet oldu.Az olan kas kütlemle bile olsa bu diyet sayesinde gözle farkedilir biseyler elde ettigimi düsünüyorum.

Kafama takilansa,bu hafta sonuna kadar 88 kiloya düstügümü farzetsem ki o zaman 6 kilo kaybetmis oluyorum ve bana göre bu yag olarak bir eksilme.Bu gecen süre zarfinda kas kazanimim oldumu?bunu hic bir zaman bilemicem sanirim.Vücudumdaki bu az da osa belirginlesmede kas kazaniminin bir faydasimi oldu yoksa diyetin getirisi olarak bir belirginlesmemi?Eger kas kazanimi olmussa bu ne kadardir?6 kilo eksildigime göre 2 ayda 1 kilo kas kazanmis olsam bu 7 kiloluk bir yag yakimi demektir.Tabii diger yandan kas kaybetmissemde 5 kiloluk bir yag yakimi olur

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:47 ----------

Diyetimin ++++++Lari

-Bu gecen 8-9 haftada vücudumu tanima firsatim oldu,neye nasil tepki verdigini cok iyi ögrendim.
    -Diyet beslenme konusunda ve bunun antremmanlara etkisi konusunda uygulamali tecrübem oldu.
    -Bütün teori bilgimi pratige dökme sansim oldu,üzerine cok sey ekledim.
    -Karin kaslarimin ilk defa simetrik olmadigini bugday basagi gibi durdugunu gördüm.Baklava beklerken Vezir Parmagi cikti:):):)
    -isteyince disiplinli bir beslenme yapabildigimi farkettim.
    -Bütün aile benim diyetime uydugu icin ailecek saglikli beslendik:):)
    -Vücudumla yapmis oldugum savasi kazanabilecegimi gördüm.
    -Kendime olan güvenim artti.-
    -Yemek yapmasini ögrendim
    -Neredeyse tüm besinlerin kalori KH ve protein degerlerini ezberledim artik tabaga bakar bakmaz tartmadan assa yukari tabakta kac kalori oldugunu biliyorum.
    -Diyetimi daha uzun vadelere yayarak vücudumu daha az yipratmam ruhen daha az bir cöküntüye gitmem gerektigi.
    -Sigarayi birakmis olmanin huzuru
    -Dogru ve zamanli suplement kullanimi
    -Vardiya calismama ragmen düzensiz olan uykumun düzene girmesi,vardiya gecislerinde uyku problemi yasamamam.
    -Gün icersinde uykusuzluk,mahmurluk,tembellik,üsengeclik kalmadi
    -O bana göre yorucu antremmanlara ve kardiolara ragmen gün icersinde hep dinc ve dinamik olmam.
    -Libidonun yükselmesi

Diyetimin ---------leri

-Gardrobumda giyebilecegim bisiy pek kalmadi,tisörtler dar,pantalonlar bol gelmeye basladi.
    -Kas kütlemin cok az oldugunu farketmem ve diyet icin merakimdan fazla acele ettigimi farkettim.
    -Bulk dönemi diye adlandirarak gecirdigim sürede daha cok kalori alimina gitmem gerektigini farkettim.Kalori alimindan korkmamaliydim.
    -Diyetim cok kisaydi 8-9 hafta yerine istedigim vücut icin diyetime daha kütleli girerek 16 haftalik bir diyet uygulamaliydim.
    -Diyet hakkinda daha cok bilgi edinmem gerektigi
    -Ruhen yiprandim,bu ac kalmaktan degil hic ac kalmadim ama her yedigimin kalori degerini yada bu acaba diyetime uygunmu diye düsünmek ruhen yordu,fakat son zamanlarda azaldi.
    -Artik bu yastan sonra diyet yapmanin zorlugu.
    -haftada 4 kez antremman yapmanin zorlugu birde üstüne kardio eklemenin vücudumu zorladigi ve ruhen yiprattigi.
    -

Simdilik aklima gelenler bunlar,son gün olan persembe gününe kadar aklima geldikce yazicam.
    Bütün bu yazdiklarimin ve yasadiklarimin birgün benim yaslarimdaki birininde isine yarayabilicegini düsünerek paylasiyorum bunlari.

Genclerr siz bu yazdiklarima bakmayin bu yazdiklarim +40 icin sizler tam gaz devam

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:36 ----------

Gün itibariyle cekebildigim SIRT OMUZ karisimi bisey!

Sayfayı Paylaş