Bekci`nin Resimli Yag Yakim Günlügü!!

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Bekci tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    4 tane ayıcık jelibon(Haribo)10 gr geliyor 6 ayıcık 15 gr 8 ayıcık 20 gr.10 gr ı 34 kalori yapıyor 15 gr 52 kalori.
    Kolay gelsin!!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:42 ----------

Sağol çiko nat!Dediğim gibi 22 ağustosta bitiyor diyetim ve bütün suplementlere 4 hafta mola whey bile almıcam.Antremman sadece barfix şınav tipi şeyler vücudumu dinlendiricem yani 4 hafta.Ayrıca diyet sonu tahlilleride yaptırıcam.

2. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Peki ant sonrası 15 gr haribo basit şeker ihtiyacını karsılar mı abi?

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sanırım karşılar;bu konuda bende dikkatliyim normalde 20 gr alıyorum 8 adet.aslında beyaz ekmekde işimizi gayet güzel görür fakat salonda antremmandan hemen sonra aminolar öncesi çok pratik oluyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:50 ----------

Bugün itibariyle cellmass ı bitiriyorum 6 haftalık alım süresi doldu.Önümüzdeki iki hafta içersinde ani kilo(su olarak) kayıpları bekliyorum.Sonuçta oda bir creatin ve vücutta su tutuyor.Diyet sonuna doğru whey ve amino dışında bütün suplementleri kesiyorum.

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bugün kendime izin verdim,belli saat araliginda istedigim herseyi yedim.Aksam yemeginde 200gr bulgur(cig)götürdüm.Aksam yedim fakat sabaha kadar calisicagim icin benim icin öglen yemegi felandi.kalori hesabi yapmadan götürdüm.4 gündür dolapta flört ettigim fakat diyet sebebiyle bi türlü bulusmayi gerceklestiremedigim fistik ezmesinden iki kepekli ekmege bool bool sürerek yedim.Baska ne yedim ben yaa dur bakiiim hah bi dilim pizza götürdüm.Tartmadan hesap yapmadan yemek ne kadar güzelmis:)Bunda ramazaninda etkisi var tabiiki ikisi birden zor oluyor.Sanirim ben bugün karnimi degil nefsimi doyurdum.Nutellada göz kirpti ama yer kalmadi ona malesef:)

5. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    emın ol yag yakımını destekleyecek metabolzmayı sasırtıyor cunku .D

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Umarim öyle olur ciko yoksa fazladan 1500 kalori felan aldim,cok pedal cevirmem gerekebilir:)hadi ben calisiyorumda sende sahura kadar uyumuyosun sanirim:)

7. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    yok uyumuyrm..sahuru sımdı yaptım uyku bastırıyor.suan zencefıl çayı ıcıom sonra suyumu ıcıp yatıcam. .:)

8. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Abi bak sana demek istediğim bu işte... Şimdi çoğu kişiye göre senin yaptığın yanlış... Diyet bozulmaz... Ama sen kendine bir program çıkarmışsın, kendine göre olan bir şeyi yapıyorsun... Benim demek istediğim de buydu... Çoğu kişiye göre diyeti asla bozmamak lazım, çoğu kişiye göre de böyle arada sırada dinlenmek lazım... Kimisi 40 gün yapıyor, kimisi uzatıyor... Bence biraz bünyeyle de alakalı bu... Mesela ben kendime off gün vermeyi düşünmüyorum yemek bakımından. Ne olursa olsun diyeti bozmayacağım. Afiyet olsun bu arada, takip ediyorum seni...

9. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Juramento benim yazdıklarım sende biraz yanlış anlaşılmış,ben diyet bozmadım:)haftanın 4 günü benim için ağır sayılabilicek bir antremman yaptığım ve ardındanda kardioyla desteklediğim diyetimin 6.haftasında kalori ve karbo alımım kademeli olarak iyice düştüğü için karbonhidrat yüklemesi yaptım.Bu diyet bozmak değil aksine diyetin bir parçası olmazsa olmazıdır.Böylece vücudu şaşırtarak yağ yakımına devam etmektir.Vücuduma bak dışardan yeterince besin geliyor sen yağları yakmaya devam et sinyalini verebilmektir,bunu yaparkende bukadar detaylı değilde esprili bir şekilde yazdım.:):)

10. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    İşte sana göre bozmak değil, demek istediğim de bu... Neyse, aslında sistem olarak aynı şeyleri düşünüyoruz ama ben farklı bir noktaya değinmek istedim. Bu arada sorun bende mi bilmiyorum ama fotoğrafların açılmıyor, göremiyorum...

11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Şimdi baktımda açılıyor resimler.
    Takipteyim seni:)az çok iyi yada kötü bilgi alışverişi herzaman iyidir.

12. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul

Tamamdır abi :) Sanırım bende problem... No image by that name was found! diyor... :)

13. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Diyetimde yeni birseyler deniyorum bugünden itibaren.Haftada bir yükleme yapilicak.Bu yükleme isini sevdim ben.Antremman olmayan günlerde hic KH alinmicak yani az sebze ve az meyve disinda.Antremman günlerinde 150-180gr a kadar KH alimi olucak.Bunlar yapilirken Kalori alimi ayni seviyede kalicak yani 1800kalori bu haftayi böyle gecirip sonuclara bakicam.Sanirim vücudu sasirtmam gerekiyor böyle bir yöntem denicem kilo verme bu kaloride bile durdu gibi pazartesi ölcüm günüm belli olur.Bu dedigime bugün basladim bugün off gününmdü ve günü 252gr protein 64 gr KH ve 41 gr Yag ile bitirdim.Yag biraz fazla görünebilir fakat direk alinmis bir yag degil omega 3 icin iki gündür lachs balik yiyorum ve 150 gr inda 20 gr yag var.

14. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Herkeze acele etmeyin,yavas kilo verin diyerek telkinlerde bulunan ben sanirim cok eceleci davraniyorum.azar azar giden kilolari sanki hic gitmiyormus gibi görerek acemi hatasina düsüyorum oysaki hesap ortada ve hesap tutuyor.
    Yukardada yazmistim,benim antremman yaparken bile günlük bazal kalori ihtiyacim yani ne kilo verip nede aldigim deger 2600kalori bunu yukarda belirtmistim zaten.su an 1800 kalori uygulayarak bu 6 haftalik süre icersinde günlük 800kalorilik bir acik olusturmusum yani haftada 5600 kalori eksik aliyorum.Diyete baslayincada her antremman sonrasina HIIT ardio eklemisim ordanda 300 kalori yaksam 4 seferde 1200 kalori haftada yapar.Yani bir haftada ben 6800 kalorilik bir fazlalik olusturmusum.bir kilo yagda 7000 kalori civari olduguna göre haftada benim 1 kilo yag yakmis olmam gerekir.ben 5 haftada 3.5 kilo verdim.tabii diyetin ilk haftalari bu kaloriyle baslamadigim icin hesap tutuyor aslinda haftada 700 gr.yag yakmisimki buda cok iyi bir sonuc benim yasimdaki birisi icin diyorum.siz siz olun benim hatama düsüp acele etmeyin hesap ortada:)yani diyet bitene kadar versem versem 2-3kilo daha veririm o zamanda kilom 87 felan olur.beldende bi 8-10 santimlik incelme demektir bu.Siz bana bakmayin aslinda ben sesli düsünüyordum:):):)

15. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    sıvılara daha cok onem ver..kardıoları ıse 3 dk deparlı kosu 3 0 sanıeye dınlenme seklınden 5-6 set yapp hem yag kaybı fazla olur hemde gun bayu devam edeer :) ınceletmek ıstedıgın bolge ıcın sıe fazla tekrar yapıp sısırmek ıstedıgın bolge ıcın az tekrar fazla agırlık yap ve unutmakı yag gıttıgı gıbı kasta gelır ona gore hesapla.. :)

16. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kardioyu dedigin gibi yapiyorum zaten ciko HITT seklinde ama 3 spilit.5 dakika isinma sonra 2 dakika full gazardindan 3 dakika normal tempo en son 5 dakika tekrar soguma toplamda 25 dakika sürüyor ama gel bide bana sor.kondisyonum su an 4 ve üzeri sete yetmiyor.
    takip ediyorsun her hafta ölcüm yapiyorum ölcülerde artma yok yani kas kazanimi var diyemem ama azalmada yokki istenen diyette zaten bu,fakat ciddi sekilde belirginlesme mevcut.Zamanim olsa diyetimi kesinlikle 4 hafta daha uzatirdim.

Antremman konusunda acikcasi cok profesyonelce davranmiyorum yani diyete fazla odaklaninca antremmani detaylandirmaya pek kafa yormuyorum.KH azligindan zaten bir güc düsüsü yasiyorsun o yüzden su an allah ne verdiyse giriyorum:):)
    pazartesi ölcüm günüm bakalim yumurtadan ne sürpriz cikicak:):)

17. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bence kh yi kahveregngı pırıncten al. bende beslenmemi değiştrdim yenı lıste yaptım az once.. lıstem su sekılde:

İftar: 2-3 bardak su

hemen ardından,

Antrenman: Insanity (yaklasık en fazla 1200 kalori civarı yakıyor ve gun boyu terlemede yapabılıyor yag yakımı cok hızlı) aç karnına yapıyorum çünki enerji olarak fazla biriken yağları tüketmek istiyorum.

Antrenmandan hemen sonra: 1 Ölçek whey protein tozu

Antrenmandan 20 dk sonra, İlk öğün: yarım tabak kahverengi prinç ve biftek.

Yaklasık 2.5 saat sonra yer fıstığı..

yaklasık saat 12:30 gibi ani 3.öğünde ise tarçınlı, cevizli yoğurt.

Sahur: somon balığı, veya tavuk, yarım tabak kahverengi prinç, salata..

18. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    buarada yemek tarıflerınde kurabıye ve kebab tarıfı paylastm.ıkıısde yag yakıcı ve doyurucu..seker vs. yok..

kebabı kesınlıkle tavsıye ederm 30 gr proteın barındırıyor ve kh gayet az.. 4-5 gr cıvarı

19. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ahh ahh ben istemezmiyim saniyosun pirincden KH almayi:):)100gr pirinc yapiyosun bi avuc cikiyo oda 350 kalori 1800 kalorilik diyette bu sefer ac kaliyorum ciko o yuzden kalorisi düsük KH kaynaklarina yöneliyorum.Benim favorim bulgur mesela offf,bol domatesli icine birazda eriste katican offf.Simdi bu hafta degistiricem bakalim.Antremman günlerinde bulgura dayanicam off günlerde KH i cok azalticam.bide böyle deniyim hem diyetim bitene kadar vücudumu iice tanimis olurumneye nasil tepki veriyor bilirim.

Walla sen degistirmisin yemeni güzel olmus,ramazandan sonra tam oturtursun daha fazla ögünlere bölersin süper olur.Yanliz o yaptigin antremanda sanirim 1 saat yapiyosun 1200 kalori yaktigindan eminmisin bana biraz fazla geldi

20. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    kalori ölçer saatim yanıltmıyor ayrıca 1 saat derken 40 dk cıvarı.. çok tempolu bır antrenman.ayrıca kardsmbende 10 dklı kantrnmanarda var.. ramazanlıktan sonra hersey sıfırdan baslıcak uyku duzenı beslenme antrenman yağ adına bıse bırakmıcam.. beraber guzelce hazırlarız harıka bırsey olur ve en önemlisi sabah ınsanity veya fpcust25 veya 10 dklık antrenmanı yapıp aksamda agırlık calısması yapıp kasları kaybetmeden harıka bır yag kaybı olur..en kotusu sabah kosu yapılır :)

Sayfayı Paylaş