Bear Mode antremanım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OduncuSirin tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    2 güne bir bu sistemde çalışmayı hedefliyorum. Şuan tatilde oldugum için elimde 4 er kiloluk dambıllar var.17 yaşındayım ve 2 aydır düzensiz çalışıyorum ve artık düzene sokmak istiyorum. Trapez ve omuz kaslarına yönelesim var şöyle bir program çıkardım tabiki yapabilirsem.

Trapez - Dumbbell Shrugs 4x30
    Standing Dumbbell Upright Rows 4x30

Omuz -
    Front Dumbbell Raises 3 x 15
    Arnold Press 3 x 15
    Lateral Raises 3 x 15

Bearmode vücudu istedigim için böyle birşey çıkardım ve Hardline Matrix 3 protein tozu kullanmaya başladım. Sizce bu program nasıl . neleri ekleyip neleri çıkarsam nasıl olur. 2 güne bir bu şekilde çalışıp diger günlerde koşu , biceps , bacak çalışasım var. Siz değerli üstadların tavsiyelerini bekliyorum :) Antreman programı çıkarın demiyorum sadece biraz tavsiye verirseniz gerçekten iyi olur. Teşekkür ederim :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Programina tum kas bolgelerini ekleyip bazi donemlerde 1-3 tekrar araliginda guc bazi donemler 6-10 tekrar araliginda hacime yonelik calismalar yapmalisin.Ancak bunu 1-2 ay klasik vucut gelistirme baslangic programlari ile basladiktan sonra yapmanda yarar goruyorum.

3. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Elimde bar olmadıgı için çoğu haraketi yapamıyorum. Salona gidince daha düzgün bir program çıkartıcam İnşallah. Bu şuanlık vücutu toparlamak için yaptıgım bir program.Tüm kas bölgelerini çalıştırmam bu yüzden zor oluyor.

4. brhmcr

brhmcr Guest

5. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ben trapez ve omuzun sanmıştım yanlış anlaşılma :) bhrmcr üstad ben bunu 2 ay içinde yapmıştım. bazen 2-3 gün ara verdigim oldu ama yapmıştım . Gerçektende işe yaramıştı. Bunlamı devam ediyim sizce ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Salona baslayana kadar bunla devam et, sonra parcali calismaya ve guc calismalarina duruma gore karar verirsin :)

7. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Çok teşekkür ederim üstad :) Gösterdigin programa trapezide eklicem omuzun yanına.

Sayfayı Paylaş