Beşiktaş - Fenerbahçe

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Despo tarafından 5 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Ayaz konuyu kafadan koparmıştır..Bunun üzerine daha bişey demem..
    Bi dolamışsınız dilinize 6-0 lık maçı..Dönüp kuyruğunuza kim basıo farketmiyosunuz.
    GS atılmış 6 golün hikayesini hala konuşabiliosanız tarihinizde oynamış oldugunuz maçları hatırlatırım..

ilk aklıma gelenler Bknz : Pendikspor (8 gol)
    Vestelmanisaspor (5 gol) (dün gibi aklımda :lol: )
    Galatasaray (4 gol 92-93 sezonu)
    Galatasaray (5 gol TR kupası finali)
    Aydınspor (6 gol 90-91 sezonu)
    Gaziantepspor (5 gol 99-00 sezonu)

Avrupa zaten Fener'in işi değil..Boşuna Avrupa fatihcikliği yapmayın arkadaşlar
    siz giderken biz dönüyoduk o avrupa yollarından elimizde kupayla..

Ayaz bi de kupaları hediye etmene gerek yok..Çünkü doğru düzgün kupaları olmadığından müze yaptırmamışlar ,ellerindeki 3-5 kupayı da Aziz Yıldırım odasındaki anneden kalma yemek büfesinde saklıyomuş :lol: :lol:

Tarafar dediğin susmamalı,yaratıcı olmalı...Ben hayatımda önce Karşıyaka sonra Beşiktaş taraftarı kadar organize olan taraftar görmedim..GS olmama rağmen..!

Gel gör ki,tarihinize dönüp bakmadan bu sene şampiyon olmaya çalışıyosunuz..
    Efsaneymiş..peeeehhh..
    sonuçta hangi klübün ne oldugu ortada ..
    En azından biz'im yönetimin en başındaki adam (daha öncekilerde dahil) FB şampiyonlugunda kalkıpta "istifa ediyorum" diye yırtınmadı .. ! Rakibin şampiyonlugunu gölgelemek için !!

*Çünkü onların hiçbiri bir Aziz Yıldırım değil
    *Çünkü bizden kimsenin reklama ve show a ihtiyacı yok..
    *Çünkü Galatasaray dünya çapında bir klüptür
    *Çünkü Galatasaray kendi reklamını oynadıgı futbolla yapar..Klübün Lisanslı ürünlerinin satıldıgı mağazalarda değil ! :lol:

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    hernan77 iyi bir noktaya değinmiş, fbyi sevmeyen gsli ve bjklilerin büyük çoğunluğu aziz yıldırım yüzünden fbye düşman, o gidip de fb nin başına aklı başında efendi bir adam geldiği zaman göreceksiniz ki böyle olmayacaktır.

3. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Kim gidicek canım benim ? Aziz yıldırım mı ?

Güldürme beni Daffy :lol: :lol: :lol: :lol:

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tüm bu yazdiklariniz aziz yildirimin iticiliginden mi,yoksa yaptigi başarili yatirimlardan dolayi mi?

ayrica yine siz hakli olun,sizin başkanlariniz da çok sempatik.özhan canaydin,yildirim demirören....

5. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Benim agzimdan Baskan cikmadi.. ben spor-yorum programlarindan cok maclar'i izliyorum... ve sonrasinda ki basin toplantisini ve sicagi sicagina yapilan yönetici aciklamalarini.. yorumlarini kendim yapiyorum.. Yönetim ve yöneticiler olarak konustum.. Aziz Yildirim'in insanlari antipatik gelmesi dogaldir.. Kendisi dayisi sayesinde buralara gelmistir, resmiyette ne isle ugrastigi belli, ancak bu isin bi de gayri resmi boyutu var... daha yakin ilgilenenler biliyorlardir..
    Aziz Yildirim hakkinda her konuyu tartisirim, ama bundan önceki söylediklerimle ilgili degil. O cünkü ayri bi olay.

Yine de ne olursa olsun, ben sahadan bahsediyordum.. sirf Aziz yildirim FB'nin baskani diye FB ye karsi bi düsmanligim sözkonusu olamaz. Öyle bisey olsa Haluk Ulusoy'u da sevmedigim icin Futbola karsi bi düsmanligim olmasi gerekirdi....

6. cagdas_tunca

cagdas_tunca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeş en baştaki video benim çektiğim videodur. çok sevidim takip ettiğim ettiğim forumda gösterilmesine.
    O video bursa spor maçında çekildi bu arada

7. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    O zaman ilk paylasim icin sana tesekkürler ;)

Bu arada nerde Fenerliler ?? Cit yok ...

iki mac alinca sanki türk futbolu temizlendi...

heralde fb'nin bu sessizligi söylediklerimin daha iyi anlasilmasini sagladi..

saygilar

Sayfayı Paylaş