beğendiğim kızla tanışma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya benim bir sorunum var hoşuma giden kızları tanımıyorum. Şimdi öyle olunca gidip tanışıp muhabbet edip niyeti belli etme olayı zor oluyor. Geçen bir kıza bir iki kaçamak bakış attım fark ettirdim kıza amfide çok az kişi yani 150 kişilik sınfta 10 kişi vardı yukardaydım 6-7. sırada. Kız geldi yanıma oturdu. Ben o sırada ne konuşsam ne sorsam diyorum neyse kız sonra kalktı dışarı çıktı bir arda solumdaki sıraya oturdu öyle oluncada ben yanına gidemedim hiç ortak arkadaşımda yok. Birde hoşlandığımı gösterdim artık ona tanışsam nasıl bir başlangıç yapmam lazım. Böyle olaylar çok başıma geliyor. Acaba fikir verir misiniz?

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Sana erkeğin kutsal kitabı adlı kitabını öneririm..yanına oturmuş işte insan selam naber falan der senin yerine ben sinirlendim şimdi..eğer senden hoşlandığını hissettiysen büyük ihtimal hoşlanmıştır..eğer ben ilk gün asla konuşamam diyorsan 2 bira iç sonra dişlerini fırçala içtiğin belli olmasın ana kural teklif etmek tanışabilirmiyiz gibi şeyleri unut o üniversitede ben olsam yerine konuşurdum dostum ama kendin hallet olurda yanlış anlamışsan tanışmak istemezse diğer kızlarla tanışmaya devam önündeki maçlara bak...

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    selam naber demek tanımadığın birine bence saçma benim kullandığım ve işe yarıyan bi yöntem var
    derslerden konu aç
    işte şu hocanın dersine giriyomusun vs. sınav ne zamanmış
    o arada benim ismim xxx dersin tanışmış olursun bundan sonrası gene sana kalmış

4. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Cadocx un dediği daha uygulanabilir bir yöntem ben öyle acil yazdım aklıma gelmedi yanlız adım şu demektense adın neydi gibi yada ilk telefonu alırken telefon numaranızı verirmisiniz yerine daha kesin ifadeler kullanırsanız daha etkili olur telefon numaran kaç yada neydi gibi..ben özellikle taktik gütmedim şu ana kadar sadece ortama göre doğaçlama orda olmadan yorum zor oluyor..kolay gelsin inşallah istediğin kızla tanışırsınız sonrada dersin ki bumu yav nekadar abartmışım..

5. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    coleman zor kısmı başarmışsın kızı yanına çekmişsin kolay kısmı ise başaramamışsın okuduğum kadarıyla kızda birşeyler hissetmişki gelmiş o dakikadan itibaren içinden geldiği gibi dilinde bitivericekdi sözcükler.. bu kadar kasmana gerek yok utangaç bi yapın var sanırm ama madem bundan şikayetçisin biraz bunu yenmeye gayret göster ne konuşucağım nasıl muabbet kurarım diye düşünme muabbet kendiliğinden o an belirlensin anlatabilmişimdir umarım demek istediğimi.

okaaan bunu beğendi.
  6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    demesi kolayda öyle oluyor insana kal geliyo kıpırdayamıyor. bazı tipler yırtıktır gider konuşur felan aslında eğer o işide güzel yaparsa kızlar çok etkilenir ama yapı meslesi işte o kız etrafında hadi gel yanıma der gibi dolaşıpta onun yanına gidememek berbat birşey (dugu olarak yani)

7. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    kıza bence ilfitatla tanışmak.. ilk önce ortamla ilgili bişiler sor. cafedeysen ne tavsiye edersin menüden?, okuldaysan bu hocanın derslerine hiç girmedim de nasıl oluyor fikrin var mı? (niyeti belli etmek için:) ) sonra iltifat bölümü: bu arada birşey dikkatimi çekti ellerin çok güzel piano falan mı çalıyorsun? fiziğin güzel görünüyor bi ayağa kalksana . yanlız süperrr vücut dans falan mı ediyorsun? bunun gibi şeyler. kız hayır ben danscı değilim; hayır ben piano çalmıyorum dese bile şımarır. sonra jokerlerini ortaya koyarsın ve kızla muhabbeti başlatırsın. Numarasını almayı sakn unutma ..

Kızları Tanıma Enstitüsü Koordinatörlüğühyper_

8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya yok sinir oldum şimdi kız bir yanımın bir yanına oturdu. yani 1 sandalye yanıma. neyse ben o sırada allahım lütfen yanıına otursun diyordum bir saniye gözlerimi kapattım sonra kız kalktı. O dediğiniz bahaneleri bende düşündüm. şimdi olay farklı kızdan hem hoşlandığımı belli ettim hem o yanına oturup kalktı çok saçma bir şey oldu. bilgisayar dersinde aynı sınıftayızda ya o geç kalıyor ya ben gitmiyorum yada yanı dolu oluyor . falan filan koskoca okulda tek beğendiğim değilde cidden elektrik aldığım tek kız. mertakb ya aslında hiç utangaç değilimde işini içine kız girdimi ne yapacağımı şaşırıyorum. :)

9. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu iş biraz kendinde bitiyor. Bunun tek yolu, geçici bir süre gelecegi gözünün önune getirerek, bunu yapmazsam hep böyle gidecek düşüncesini yaşamak.

çok komplike düşünüyorsunuz. Dışarıdan cok sert bakışlı görunen, çekingen vs gibi kızlar, ne olursa olsun hepsine yaklaşmak cok basit. sadece sıfır egoyla gideceksin o insanın yanına ve giderken küçük bir tebessumle kibar bir şekilde sorunu sorman, onun beynınde ilk izlenim olarak kötü bir yer bırakmayacaktır. Kızların en sevdigi tip, onlara yavşamayan, arkadaş gibi yaklaşan erkeklerdir. Genelde, erkekler niyetlerini belli ettikleri için baştan kaybediyorlar, bir kere de arkadaş gibi yaklaşmayı denemiyorlar.

en başta önemli olan noktada, kıza yaklaşırken aklındaki hoşlanma duygusunu hiçe sayman gerekiyor. Yani, belki tanışınca kızdan hoşlanmayacaksın. Önce arkadaş gibi yaklaşmaya çalışmalısın, sanki bir arkadaş daha edinmek için. Böyle yaparsan, emin ol ki karşı taraf seni tanımak için daha cok hamle yapıyor. Sadece belki daha uzun vadede işin gerçekleşir, ama daha medeni olur.

Bu işler kısa vadede maalesef olmuyor. Bir kere görürsün ve orda herşeyi bitirmeye çalışmak istersin ama bu kadar basit olmuyor. Bu işin safhaları var ve her gördügünde mutlaka bir adım daha ilerlermelisin, bu yuzden asla acele etmeye gerek yok bu işlerde.

Berkthagar ve Coleman Trebor bunu beğendi.
  10. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    bişey demiyorum sana ya kız senin yanına oturmuş diğer tarafına oturmuş sen bişey diyemedin mi insan bari slm nbr gibi seyler söler kız senden resmen cıkma teklifi beklemiş işte arkadaşın dediği gibi iltifatla muhabbete gir ;)

11. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Kanımca şunu dersen başarılı olursun şöyle yap kesin tavlarsın faydasız şeyler coleman trebor, insan ırkında seçen dişi olandır. Bir kız arkadaşımın da dediği gibi "beğendiysem yanıma gelip mee'lemesi yeter"

Berkthagar bunu beğendi.
  12. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Çok ilginç kız çıkma teklifi beklemiş ha ? Vay be kız yanına oturunca direk çıkma teklifi beklemiş oluyor ilginçmiş..

Böyle düşünmeye devam edersek hep kaybeden oluruz....

okaaan bunu beğendi.
  13. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    iyide arkadaşım kızın oraya oturma manası ne onu söle ozaman bana kız hoşlandıgını gösteriyor nasıl söliyim işde beni davet et biryere konusalım gibilerinden böle düşünmessek nasıl düşüncez anlamadım ben kız boşuna mı gelip oturuyor adamın yanına böyle düşünceksin ki cesaret alasın baska anlamı varsa söle arkadaşım bilelim bizde

okaaan bunu beğendi.
  14. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaşlar ikinizin dediğide doğru hiç tanımadığın biri yanına oturuyorsa cuskonun dediği doğru olur ancak burada ki olayda salon bomboş ve aralarında kesişmeler mevcut ve kız gelip arkadaşımızın yanına oturmuş kesişmelerin ardından koca salonda boş bir sürü yer varken kız bu bana niye bakıyor diye rahatsız olsaydı yanına oturmazdı yani reckless arkadaşımız kesinlikle haklı...

15. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    o anı yaşamış gibi olduğumdan(zihnimde) hiç yadırgamıyorum bu arkadaşı çünkü bana da olsa kız için ölsem bile konuşamam yüzüne bile bakamam yanıma oturunca ama yabancı birisi olsa harala gürele lafa girerim

Sayfayı Paylaş