bcaa'da kalitenin önemi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve burakofly tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    arkadaşlar on whey %100 gold standart kullanıyorum.. bu ürünün yanında geçen aylarda hardline kgt kullandım ve bitirdim..

şimdi bcaa almayı düşünüyorum fakat fiyatlar ucmuş geldi bana..

forumda okuduğum kadarıyla krateinde hiçbir marka fark etmez hangisini alırsan al diyen arkadaşlar var..

bu sav bcaalar içinde geçerlimidir?

en ucuz bcaadan alsam hiç işime yaramaz mı?

saygılar..

2. brhmcr

brhmcr Guest

Creatinde mono isedegismez diyoruz cunku tek bir hammaddeden olusuyor ve icerik degistirilme imkani pek yok ama bcaalarda icerik 3 tane amino asitten olusuyor yani olay biraz daha farkli.

Xtend, aminox, aminofx gibi urunler epey tutulan ve guzel urunler.

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.272
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Ben bsn ve xtend i kullandım sanki bsn daha iyi gibi geliyor bana bilemiyorum çok supplement aldığım için çözemedim aradaki farkı.

Aminofx de bir arkadaştan Fruit Punch aroması denemiştim güzeldi.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    Tercih ederken içerik dozajlarına bakabilirsin. Benim en dikkat ettiğim etkenlerden biridir. Ayrıca fiyat / porsiyonu da dikkate alabilirsin.

Gerçi yeni model bcaalar sadece bcaa ürünü değil. Daha komplike ürünler oluyor

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Amino fx hayatımda içtiğim en kötü tada sahip supplement. Kimseye tavsiye etmiyorum. Xtend ve aminox iyidir.

Ayrıca Kauss a katılıyorum dozaj/fiyat uygun olanı kap derim.

6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    oranlar önemli bcaa da artık bide mg yuksek fiyatı dusuk olanı seç derim ben. 3-1-1 yada 3-1-2 sistemi koyuyorlar artık cunkı lösin daha onemli digerlerinden

7. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.272
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sana craze şeker üzüm içirsek demekki ölürsün :) Fx crazenin yanında bal bal :S

8. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Craze berry lemonade alsaydın keşke baya güzel tadı :)

9. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.272
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Onu aradım ama bulamadım mecbur bu şeker üzüme kaldık onuda zaten bitsin diye 3 servis 3 servis içtim bitirdim.

10. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu tad olayına fazla takılınıyor forumda arkadaşlar ne zaman ilgiyle bir supplement başlığı okusam konu sarsa, bir bakıyorum olan yine aynı yere gelmiş; tadı da tadı, bunları ilaç gibi çakın gitsin dikin kafaya her neyse gitsin, dili sürüp tada bakmaya gerek yok, tada düşkün olsak hergün kebap kebap üstüne dekünefe bal börek tereyağ baklava yemez miyiz Allah aşkına :)

11. brhmcr

brhmcr Guest

4 ay boyunca her sabah gainer icersen ve gainerin tadi icini bulandirmaya basladigi an beni/bizi anlayacaksin.

Pek cok supplementte dedigin dogru, ben onlara shot' lik/fondiplik supplement diyorum ama gainer, protein tozu gibi surekli kullandiklarinda durum degisiyor.

Neden gaspari sorusuna gelince dunyaca bilinen firma, icerik garantisi veriyor, bircok sertifikasi mevcut, kullanici yorumlari cok olumlu.

12. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Usplabs modern bcaa 5 gr glutaminede atarsan icine super olur ant boyunca ic

13. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Gaspari aminomax diye birşey benim kullandığımda yutması zor iriceler, bir de TR power amino var elimde. İkisini karma kullanıyorum gaspari daha pahalı olduğunda daha yavaş bitsin malzeme diye :) kim bilir ki nasıl anlarsınız ki belki TR power daha faydalı geliyor daha bir işe yarıyor bilemeyiz bu supplement işlerinin faydalarını terazi gibi tartamıyoruz.
    Tad olayı bence , sadece benim fikrim sadece fasa fiso , ne olursa oldun kafaya diker geçerim.
    Tadı iyiyse ne ala, kötü ise kendi bilir, aynı şekilde aynı tarife hepsine :)

14. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Bcaa olarak Xtend kullandım gayet memnun kaldım, özellikle watermeloon aroması süper :) Mehmet'in önerisiydi ürün...

Sayfayı Paylaş