Bcaa ve Protein tozu kullanım önerisi verebilecek?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ahmetsakar tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetsakar

ahmetsakar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaslar ben yaklasık 6 aydır vg yapıyorum yasım 17 boyum 1.80 kilom 72.5... fitnesstaki cogu tecrubeli abilerimin uzerıne bcaa ve protein tozuna baslamaya karar verdım ilk 2 ay sadece protein tozu kullandım sımdıde bcaaya basladım 2sınıde aynı anda kullanıyorum..acıkcası bcaayı ne zaaman kullansam dıye aklımda soru ısaretlerı var Weider premium bcaa toz ve weider premium whey kullanıyorum haftada 6 spora gıdıyorum 4 gun agırlık 2 gunde sadece mekik için.Sizden ricam bana bcaa ve tozu agırlık gunlerı kac olcek ve ne zaman kullanacagımı soylermısınız sımdıden cok tesekur ederım.bu arada gunluk beslenmem sabah 4 yumurta beyazı ve yarım lıtre sut.. oglen 3 konserve tonbalıgı makarna.. aksam tavuk yada et .gece yatrarkende ayran ve lor peynırı.. yardımlarınızı esırgemeyın teseekurler.

2. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba.

Bende aynı supplementleri uzun zamandır kullanıyorum. Öncelikle beslenmenle ilgili önerim ton balıklarını öyle bir öğünde 3 konserve yiyerek tüketme. Porsiyon porsiyon 1 ila 1,5 saat aralıklara yay.

Weider Premium Bcaa genelde antrenman öncesi ve sonrası kullanım uygundur. İçinden ölçek çıkmamıştır muhtemelen bu nedenle Bcaa'yı 2 dolu çay kaşığı veya 1 dolu tatlı kaşığı ile 1 porsiyon antrenman öncesi + sonrası şeklinde kullanabilirsin.

Eğer antrenman öncesi Whey kullanıyorsan karıştırmanda bir sakınca yok. Bunun dışında benim naçizane önerim sabah kalktığında henüz kahvaltı yapmamışken 1 porsiyon Bcaa alıp kahvaltıdan 20 dk önce kullanman anobolik etki açısından yararlı olur. Ben genelde bu şekilde kullanıyorum ve oldukça verim alıyorum. Başka bir kullanım metodu yok. Whey'i her halukarda antrenman sonrası alman gerekli zaten. Öncesi kullanım beslenmenle alakalı. Başarılar. ..

Bu arada Bcaa'yı off olduğun günlerde de ara vermemeni tavsiye ederim.

ahmetsakar bunu beğendi.
  3. ahmetsakar

ahmetsakar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    çok teskkurler bunları bılmem ıyı oldu.birde son bir sorum daha var bazıları aksam yatarken bazılarıda sabah kalkar kalkmaz whey ıc dıyorlar. sence hangısı daha iyidir ve bunu hangı zaman aralıkları yapayım agırlık gunlerımı ? yada off gunlerde dahıl mı sımdıden tesekurler tekrar thums:

Sayfayı Paylaş