Bcaa ve glutamin kombinasyonu ?

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Alp91 tarafından 29 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Alp91

Alp91 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Merhaba arkadaşlar 7 aydır vg yapıyorum yağsız parçalı bir görünüm kazanmak istiyorum özellikle karın kasları belirginliği için. bana bcaa ve glutamin takviyesini çok öneriyorlar. ayriyeten protein + creatin kullanıyorum. sizce bcaa ve glutamin takviyesi beklentimi karşılar mı merak ediyorum. saygılarımla :).

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    İki takviye de önemli takviyeler bana kalırsa. Hele ki bcaa. Beklentini karşılar mı sorusuna gelirsek yağ yakıcı ürünler değil sonuçta bunlar. Ama işe yarayacağı da aşikar

themertyildiz ve Alp91 bunu beğendi.
  3. Alp91

Alp91 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    zaten yağ sıkıntım yok hatta vücut yağ oranım %10.00 ama ben parçalı şekilli istediğim için araştırıyorum

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    %10 ile zaten karın kaslarının biraz belirgin olması gerek. Soruna gelirsekte elbetteki vücudunda etki yaratacaktır ancak istediğin parçalı görüntüyü malesef diyet olmadan ne kullanırsan kullan yakalayamazsın :)

themertyildiz bunu beğendi.
  5. Alp91

Alp91 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    yine gözüküyor da tam net değil ve diet de yapıyorum yani çok da bir etki alamazmıyım diyorsunuz :)

6. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Kauss' unda dediği gibi, bunlar yağ yakıcı ürünler değil. Elbetteki işe yararlar ancak en iyi ihtimalle diyette adele kaybını önleyebilir, yağ oranını düşürmesi gibi bir durum olmaz :)

themertyildiz bunu beğendi.
  7. Alp91

Alp91 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    zaten dediğim gibi yağ oranımda azalmada sıkıntım yok diet yapıyorum zaten zayıf bile sayılırım 67 kiloyumda benim istediğim hacim yapmadan da büyütebilirmiyim yani gainer kullanp yağlanmaktansa zayıf ama parçalı olabilirmiyim bu takviyelerle . zaten protein tozu kullanıyorum. :)

8. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    bcaa daha çok yenilenme ürünü.yapılanmaya faydası olur ama definasyon sağlar mı orası kuşkulu.çok mu gerekli dersen bütçe varsa neden olmasın fakat öğrenciysen protein tozlarının içindeki miktarlar yeterli gelecektir.
    glutamin dersen bütçe varsa kesinlikle alınmalı;yenilenmeyi hzılandırır,ertesi gün ağrıları çok büyük oranda azaltır ve en önemlisi oldukça hacim sağlar.ama define bir görüntü sunmaz.

Sayfayı Paylaş