Bcaa seçiminde kararsız kaldım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ec0 tarafından 6 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Ultimate Nutrition BCAA 12000 Powder 400 gr
    bu ürünü düşünüyorum ben ama merak ettiğim.
    bir çok ürün kullanmam whey protein tozu haliyle antrenmandan sonra alınmalı creatinde öyle bu bcaa yı alıp üçünü karıştırarak içsem ama suyu biraz fazla koysam bir sorun olurmu glutamine var ama kullanım talimatında gece yatmadan önce 1 servis diyor foruma baktığımda biri antrenman öncesi ve sonrası biri sabah ve antrenman sonrası vs. ben kullanım talimatındaki gibi düşünüyorum sizce bunları nasıl kombine etmeliyim ayrıca iyi bir bcaa ürünü tavsiye edermisiniz şuan bunu almayı düşünüyorum ama.

2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Ürün bence gayet başarılı ec0 , ben kullanıyorum memnunum ...

Ant.öncesi 5 , sonrası 10 gr alıyorum..
    Çok mu olur bunlar diye sorduğun soruya ise Post work olarak kullandıklarımı yazıyım zaten cevabı otomatikmen anlayacaksın ...
    5 gr creatine , 1 Ölçek ultimate iso 93 , 3 yemek kaşığı carbopure, 10 gr BCAA , 5 gr glutamine ..

Ec0 bunu beğendi.
  3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ben glutamine ini ve bcaayı antremanda içeceğim suya karıştırıyorum. Antreman sonrası, eğer 1,5saatin üzerindeyse alıyorum. Nede olsa hepsi maliyet.

Ec0 bunu beğendi.
  4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için teşekkür ederim ben şu ürünleri kullanıyorum nasıl kullanmalıyım yeni ürünlerde alıcam bayramdan sonra.
    cell-tech kullanıyorum bundaki sorun 600 ml soğuk su koymam. ben buna 1 servis protein tozu 1 servis glutamine 1 servis bcaa koyabilirmiyim ? suyu 700 ml yapsam shaker zaten sınıra geliyor.
    elimdeki supplementler
    nano vapor toz olanından
    nitro-tech bitiyor onun yerine %100 whey ultimate nutrion alıcam
    cell-tech
    weider l glutamine
    bcaa yok şuan ama bayramdan sonra alıcam bcaa 12000 mg powder alıcam büyük ihtimal
    nano vapor bitince enerji ürünü kullanmayabilirim uyku sorunu yaşatıyor çünkü ve hiç bir etkisini göremedim damarlarda filan. multivitamin vs. var zaten

5. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Cell tech i antreman sonrası sadece protein tozuyla alsan yeterli olur. Antreman öncesi veya antremanda glutamine ile bcaa yı al bu sayede devamlı kanında olur. Glutamine i antreman sonrası almak bana sorarsan iyi değil, israf:) Antreman öncesi veya içinde alıp, antreman esnasında kas kaybını engellemek daha mantıklı. Vapor a gelince muscletech in balon ürünüdür bence. Pre workout alacaksan, No-xplode, jack3d tarzı kaliteli ve kullanıcıların da memnun kaldığı bir ürün tercih et. Ben jack3d denemedim ama geçen hafta no xplode ile 280kg leg pressi 100kglik squatla süpersetliyebiliyordum tekrar sayılarıda her set 10 dan yüksek şekilde. Ben bile inanamadım (parayı bulunca bcaa ve noxplode a yatırıcam) :))

sultanmehmed ve Ec0 bunu beğendi.
  6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    salonda salon dışında ürün kullanmak yasakmış ben bir kere antrenman sonrası salonda içtim bir sürü laf yaptı herkez kendi alsa iflas ederiz geliş fiyatına veriyorum falan filan sahtedir o vs. pek kulak asmadım ama spor çantamda durur hep antrenman bittimi üzerimi hemen değiştirip salonun kapısından çıkar çıkmaz hemen sola sapıp tenha yollarda içmeye başlarım :D bcaa ve glutamine antrenman öncesi kullansam yarım saat öncemi kullanmalıyım ?
    noxplode bende denicem.

7. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Evet antremandan 30dakika önce iyi bir süre. Ama bana sorarsan boşver salondakileri salonda içtiğin shakera karıştır antreman sırasında içemeye devam et. Laf eden olursa da tak kulaklığını antremanını yap :)) Onlara ne sen sadece salondaki aletler için para ödüyorsun.

Ec0 bunu beğendi.
  8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    öyle yapıcam peki antrenmana başlayınca ne zaman içmem uygun ?

9. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Antremanda tükettiğin suya karşıtır. Ben her set sonu birkaç yudum olarak alıyorum.

Ec0 bunu beğendi.
  10. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Ben gaspari bcaa 6000 kullanıyorum gayet memnunum.

11. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    gaspari bcaa 6000 de kaliteli bi ürün, zaten gaspari nin supplemetleri belli bi kaliteye sahip bende onu kullanıyorum. ilk uygun fiyatından dolayı genrise bcaa kullanmıştım 150 kapsül- her kapsül 1000mg 25tl ye almıştım. fiyat performans bakımından çok iyi bi ürün.

12. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    aromalı toz BCAA kullanan var mı? tavsiye edebilceğiniz ve TRde bulunan bir ürün?

mevcutta MRM BCAA+G ürününü kullanıyorum ve çok memnunum. fakat bitmek üzere. scivation xtend galiba TRde yok. öyle kaldım :D

13. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Dün SciVation Xtend buldum Ankarada bir yerde 250 lira gibi bir fiyat söyledi yanılmıyosam 90 servis BCAA + glutamin + citrulline malate var içinde o fiyata değer mi tartışılır . Net'den USPlabs Modern BCAA bulabilirseniz o da güzel olur .

14. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    modern bcaa denedim ama ne yalan söyliyeyim iddia ettiği gibi bi fark göremedim. 8-1-1 oranı bende işe yaramadı galiba :)

Sayfayı Paylaş