BCAA Ne Zaman Ne Kadar Nasıl İçilmeli?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 7 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Ben BCAAYI Antremandan Hemen Başlamadan 1 2 Dk Önce İçiyorum Ve Başlıyorum Bazen Antreman Esnasındada İçiyorum Yani Ama Antremandan Önce Aldığımda Daha Çok Etki Görüyorum Sizce Hangisi Daha Çok İşe Yarar Ve Sadece Antreman Öncesi Diyelim Aldım Günde 1 Kere Almam Yetermi Ayriyetten Whey Kreatin Arjinin Multivitaminler Kullanıyorum Ve Bu BCAAYI 300 ML 400 ML Suyla Falan İçiyorum Yani ML Suyun Önemi Varmı?

Diğer Supplementleri Whey Antremandan Hemen 5 Dk Sonra İçiyorum Arjinin Antremandan 15 Dk Önce Kreatin Antremandan 30 İle 45 DK Sonra Eve Gelince Üzüm Suyu İle Birlikte İçiyorum Ve Yatmadan 30 Dk Öncede Arjinin Alıyorum Ayriyetten Sabah Kahvaltıda Multivitamin Öğle Yemeğinde Multivitamin Kullanıyorum

Sizce Bu Düzen İyimi?

2. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Kas kutlene gore gunluk 5-10 gr bcaa tuketebilirsin

10 gr bcaa kullanacaksan antremandan once baslayip antreman sirasinda da tuketebilirsin 750-1000ml su ile yavas yavas tuketilebilir
    Kreatini antremandan sonrada kullanabilirsin..

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    antremandan hemen 1 2 dk önce 6g 1 ölçek bcaayı 400ml suyla içiyorum bitiriyorum ve başlıyorum bazen antreman esnasındada aldığım oluyor ama genelde antremandan hemen önce içtiğimde daha etkili olduğunu gördüm 2 ölçek alırsam antremandan sonra almayı düşünüyorum sizce nasıl olur

Sayfayı Paylaş