Bcaa Mı ? Glutamin Mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Stream tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. cecinar

cecinar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    antrenmandan once alırsan güç verir dayanıklılık verir. karbonhidrat depoların tukenmesi durumunda vucut kas yıkımına uğramaz proteini enerjiye cevirmez ve bcaa ları kullanır. bu yuzden ozellikle diet esnasında cok faydalıdır. antrenmandan sonra ise kas gelişimi için inanılmaz faydaları olur.

2. Stream

Stream Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece antreman günlerinde 6 gr alsam yeterlimi acaba Off günlerde Protein tozu içerisindeki Bcaa kafi gelir mi ?

3. metiletilfenol

metiletilfenol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende optimum whey, bcaa ve kreatin aldım. salonda ki hocam bcaa ve kreatini 1 tatlı kaşığı( kaşığın üstü düz olacak kadar) ve 1 ölçek wheyi spordan 30 dk önce ve hemen sonra 3ünü karıştırıp içmemi söyledi sizce bu tarzda kullanırsam verimli olur mu?

4. cangok

cangok Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Bende Gaspari Amino max 8000 gibi tablet mi yoksa xtend gibi hem toz olup hemde recovery özelliği olan bir bcaa kullansam ona karar veremedim? Sıvı bcaaların daha rahat emildiğini okumuştum doğru mudur?

5. cecinar

cecinar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    toz bcaa daha iyidir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:24 ----------

protein tozu da kullandığın için bcaa dan cok kullanmana gerek yok ancak kreatin kaslarda depolanabiliyor. ve aynı anda birkaç urunu kullanman emilimi olumusz etkileyeceğinden kreatini antrenmandan 75-60 dk once diğerlerinden ayrı içmeni, gunluk en verimli dozun 5 gr oldugunu unutmadan gereksiz kullanımdan kacınmanı bcaa ve protein tozunu ise karıştırarak antrenman oncesi ve sonrası almanı tavsiye ederim.

6. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Multipower powder BCAA kulanıyorum, antreman öncesi onu alıyorum, antreman sonrası ON whey alıyorum yatmadan önce BCAA, şimdi BCAA yı antreman sonrası mı alayım yoksa yatmadan önce mi ?

Sayfayı Paylaş