BCAA Alıcam Yardım Edermisiniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Taylan Dilekci tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Taylan Dilekci

Taylan Dilekci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
  2. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    1) gunde alacagin sayi fiziksel yipranmana ve urunun degerine gore degisir
    2) sacmalamadigin ve su icmene dikkat ettigin surece zararsiz
    3) bu ilac degil ama bu tarz seyler icin erken. Ya bir besin gelsin de buyuyeyim uzayayim diyen deli gibi zinde bir vucut var, sen supplement ariyorsun. Emin ol yumurta yemen sende kat be kat daha fazla ise yarar.

3. Taylan Dilekci

Taylan Dilekci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    yumurta gibi şeyleri elbet yiyiorum ama spordan sonra bunu da kullanmak istiyorum protein tozuna filan ciğerde yağlanma yapar demişlerdi ama bu üründe yağlanma oranı yok full kasa vuruyor diyolar ondan bunu alasım var

4. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Cigerde yaglanma da ne, ilk defa duydum :) bu besinler yapay seyler de icerir, bunlarsa karaciger tarafindan etkisiz hale getirilir, karaciger yaglanmasi cok ayri bir olay. Bana kalirsa uzak dur suan, istesen de irilesemeyeceksin cunku ne kadar yesen de boya gidecek :) sen simdi en iyisi duzgun beslen, vucut agirligi calis, senden az buyuk bir kuzenim vucut agirligi calisiyor freeletics diye bir program, bayagi ilerledi, hic supplement de almiyor. Sen once kemik gelisimine ve derslerine onem ver, kasa degil.

5. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Ayrica kasa vurma olayini kas gelistirme olarak alma, supplement kas yapmaz, kas yapan seyler o malum maddeler. O malum maddeler zaten suan sende o kadar fazla var ki beslenmene dikkat edersen on numara ilerlersin

6. firestorm13

firestorm13 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Bu tür gıdaları 15 Yaşından küçükler kullanamaz üstündeki kullanım talimatında yazıyor. Bence şu an alman için çok erken

Sayfayı Paylaş