BCA + Protein + Amino Asit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve statham tarafından 8 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. statham

statham Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 3 yıldır tip 1 şeker hastasıyım. ve bu sporla da aralıklı olarak 2 yıldır ilgileniyorum. Hastalığımdan ötürü her ilacı kullanamıyorum. (Şeker oranları gibi nedenlerle.)
    Şu an optimum protein ve weider ultra amino 3050 kullanıyorum.Bu ikisinin yanına bca eklesem hacimlenmeme etkisi olur mu ?

2. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    Dostum bende 17yıldır dıabet hastasıyım.ve tip1.Bıldıgım kadarıyla sana yardımcı olamaya calısayım.Bcaa ve amıno ların temel amacı aynı dıye bılıyorum yanı ıkısını bırden aynı anda kullanman gerekmez.Ben daha once amıno kullanıyordum ancak amıno bıttıkten sonra bcaa aldım ve kullanıyorum.Proteın tozlarının zaten genelınde aspartam kullanıyorlar.Ben MYO kullandım Prostarı kullanmaya devam edıyorum,ıkısınıde ıcerısınde aspartam var ve ben bır sıkıntı yasamadım.

Bence ılla ekleme yapacaksan creatın dusunebılırsın,cunku creatın proteın nın daha hızlı ve daha ıyı emılmesını saglıyor.

Diabet konusunda da yardımcı olabılecegım bırsey olursa mesaj atmanız yeterlı.kolay gelsınthums:

Sayfayı Paylaş