Bb'ye yeni başlicam Kilo problemi olanlar için besin programı bulamadım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve selamifurkan tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. selamifurkan

selamifurkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı günler değerli arkadaşlar ve hocalarım.Öncelikle bu güzel forumu yaklaşık 2 hafta önce buldum ve bulduğuma çok memnunum çünkü insanın spor yapası geliyor gerçekten 2 haftada bilmediğim bir çok şeyi öğrendim neredeyse hergün saatlerce ziyaret etmeye çalışıyorum böyle bir forumu yeni bulduğum için çok üzülüyorum.Allah razı olsun böyle bir forum kurdukları için.Body'e daha başlamadım daha doğrusu başlayamadım çünkü 1 hafta önce kıl dönmesi ameliyatı oldum inşallah yarın dikişler alınıcak sonraki gün beslenme programıyla birlikte antrenmanlara başlicam.Sevgili arkadaşlar ben 1,78 boyundayım 21 yaşındayım ve 101 kiloyum.Kiloma bakıldığı zaman fazla kiloluyum ama görüntü olarak kalıplı gözüküyorum bundan memnunum ama göbeğim baya var,çok aşırı yağlı sayılmam. Benim amacım en başta göbeği eritmek ve kilo almadan sizlerin yardımı ile besin programına uyarak antrenmanlara başlayabilmek.Çok önemli bir şeyi söylemeyi unuttum ; evde çalışıcam arkadaşlar evde bulunabilecek bütün fitness aletlerini aldım (bar,plaka,dumbell,twister,slider,yaylar) bunları ameliyat olmadan 1 gün önce almıştım.1,2 hafta içinde koşu bandı da alıcaz inşallah .Fazla uzun yazdım çok özür dilerim ama gerçekten bir yandan forum hakkında güzel düşüncelerimi belirtmek istiyorum bir yandan da sorunumu anlatmak istiyorum ne yazıcamı şaşırmış durumdayım ilk mesajım kusura bakmayın lütfen.Nasıl bir besin programı uygulamam gerektiği hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız beni çok sevindirirsiniz...

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-beslenme-tekni-t8692.html
    Bu basligi gozden kacirdiniz ya da hafif yagli dendiginden size uygun olmadigini dusundunuz herhalde. Genel olarak hazirlanmis beslenme programlarini kilo eksiginiz ya da yag fazlaniza gore karbonhidrat miktarinda oynama yapabilirsiniz. Sunu da unutmamalisiniz ki jilo vermeye calisirken cok fazla karbonhidrattan keserseniz diyeti birakma olasiliginiz oldukca yuksek olur, sagliksiz kilo verirsiniz, vucudunuz coker ve kisa surede verdiklerinizi alirsinizi tekrar.

selamifurkan bunu beğendi.
  3. selamifurkan

selamifurkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bu başlıktaki programı daha önceden görmüştüm kilo almaya yönelik olduğu yazıldığı için ben kilo almak istemediğimden kendime uygun görmemiştim.Şuanki kilom doğrultusunda vücut geliştirmek istiyorum bir tek sorunum göbeğim.Sizin de dediğiniz gibi bu programı uygulamak için miktarında oynama yapmam gerekir ki bu oynamalar sonradan başıma iş açabilir o yüzden sizin gibi bilen kardeşlerimizden öneri almak istiyorum.Yardımınız için teşekkür ederim.Sevgili arkadaşlar önerilerinizi beklemekteyim yarından sonra antrenmanlara başlicam Allah'ın izniyle

Sayfayı Paylaş