BB yi bıraktım supplementlere devam etsem?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RmznTR tarafından 31 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 1 ay önce antremandayken ufak bi sakatlık geçirdim ama etkisi hala devam ediyor,hala bench press basamıyorum mesela ama günlük yaşantıda etkilemiyo beni.Ve sakatlandığımdan beri gitmiyorum gitmiyorum salona evde de en fazla haftada bi mekik ve şınav yapmışımdır.
    Kilo almak fitness a gitmekteki asıl amacımdı fakat şimdi bıraktım ve 2 ay önce aldığım yepyeni supplementlerde öylece duruyor.BB ye devam ediyorken 70 olmak üzereydim ama şimdi 68 kiloyum.Ve şimdi boksa başladım.
    Biliyorum ağırlık kaldırmadan sadece supplement kullanmak kesinlikle kas yapmaz ama kilo almama yardımcı olur mu?
    Sizce supplementleri kullanmaya devam etsem herhangi bi zararı olur mu ne türden etkisi olur?

Supplementler:Multipower Amino Whey 2200,Weider Amino NOX,Hardline Creatine.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanmanın bi zararı olmaz ama gerekli ağır idmanları yapmadığın sürece bi yararı da olmaz. Zararı sadece cebine olur.

spine ve RmznTR bunu beğendi.
  3. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Gerekli ağır idmanlar derken bokstan mı bahsediyosun acaba yoksa ağırlık kaldırma meselesinden mi?

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    sakatlık üst vücudundaysa ve bacak çalışmanı etkilemeyecekse git salona bacak çalış ve cardio yap hem gh testo üretimin ve kas artışın devam etsin hem de ürünler işe yarasın

spine ve RmznTR bunu beğendi.
  5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Boks yapmadım tam bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla boks idmanları kondisyon , dayanıklılık , çabukluk ve güç üzerine yapılıyor. Bu tür antrenmanlarda da ağır idmanlar çıkarılır ise kas rejenerasyonu için supplement kullanılabilir. Fakat kas gelişim formu daha farkl olur.

spine bunu beğendi.
  6. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    tavsiyen için teşekkürler fakat bacak çalıştırmayı hem sevmiyorum hem de boksa başladadığım için hem boksa hem fitnessa vakit ayıramam ne yazık ki.
    Farklı bi önerin varsa duymak isterim.

Evet boks antremanları buna dayalı ve şimdi aklıma geldi;boksta hoca ağırlıkta çalıştırıyo bazı günler boks salonunda makinalar falan da var onlarla da çalışıyoruz.
    Yani supplementlere devam etsem hem kas gelişiminde hemde kilo almam da yardımcı olur mu bu şekilde?

7. Kara Kalem

Kara Kalem Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Bacak çalışmayı sevmelisin. Hatta en çok bacak idmanlarını sevmelisin. Hedefin ne olursa olsun yolu bacaktan geçer. Boks yapmak istiyorsan bacak çalışmaktan kaçamazsın.

spine bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş