BB e geri dönüş :) ve sonrası ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve jrarnie tarafından 24 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. jrarnie

jrarnie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Turkey / İZMİR
    Arkadaşlar BB e dönüş yapmış bulunuyorum geçtiğimiz cumartesi günü itibariyle .

İşimi 2.5 sene önce kurmuş olmam sebebi ile spordan ciddi anlamda uzak kaldım , 1 seneye yakın tenis oynadım ama vücudum bana göre berbat bir hal aldı :)

Boyum 1.92 Kilom 103 idi şu an 98 ( 2 haftadır bol su içiyorum ), yaşım ise 24..

Bundan önce aralıklarla 3.5 sene civarında BB ile ilgilendim.

Benim düşündüğüm 3 - 4 ay kadar supplementsiz bir çalışma yapmak ve bu sürenin sonunda supplement kullanmak.

Daha önce yaptığım hatayı yapmayacağım , artık çok tekrar - az kilo prensibi ile hem daha hoş hemde define bir vücut istiyorum.

Kilomdan anlayacağınız üzere yağlı ve göbekliyim , bana önerileriniz bu aşamada ne olur , nasıl bir çalışma izlemeliyim ? ( Her akşam yaklaşık 20-25 dk civarında koşuyorum düşük tempoda , salondan çıkışımda bunu tekrarlıyımmı ? )

Son sorum bu arada amino asit kullanmam sizce bana fayda sağlarmı ?

Teşekkürler.

2. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce kür yapma isteğindeki bir arkadaşa da aynı şeyleri söylemiştim.

Büyük Vücut Büyük Sorumluluk İster

işte sen tam buna örneksin. Sen 3,5 yıllık emeğini harcamışsın diyemem ama çok ihmal etmişsin.
    Haftada 1-2 de olsa koşmak eve bir barfiks demiri takıp gelip gittikçe kullanmak ve de en önemlisi yediklerine dikkat etmek spor yapmadığın bu süre içinde formunu korumaya çok yardımcı olabilirdi.

işte bunu duymak çok güzel. amacını belirlemişsin.

Bahsettiğin tarzda çalışmak hem geçmiş birikimini ortaya çıkaracak hem de yağlardan kurtulmanı sağlıyacaktır. Yani az kilo bol tekrar.

Supplement konusuna gelince dur orda derim. Aminoasitin tabiki faydası olacaktır. Ancak gözle görükür bir sonuçta veremez. Hele Türkiye'de fiyatların haddinden fazla oluşu bu kararını revize etmen için bence iyi bir sebep.

Başarılar dilerim

3. jrarnie

jrarnie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Turkey / İZMİR
    Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için , malesef koşu dahi yapamadım, fakat şu an akşamları benim :) spor salonuna artık rahat gidebiliyorum , inşallah yavaş yavaş birşeyler yapmaya çalışacağım.

Sayfayı Paylaş