BB Dergileri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kausal tarafından 20 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sökecem hepinizin apoletlerini sonunda :D

2. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Saydamcım..Önce bize birer üniforma ver..yakasınada apolet dik...sökmesi kolay olsun :D Bu arada msn ye niye çıkmıyorsun?çevrimdışımı yaptın yoksa beni?

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yok karate artik sabahlari giremiyorum is yüzünden aksam da sen yoksun

4. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dergiler bizler için çok önemli fakat posterleri,yazıları ve bilgileri başta forumumuz olmak üzere diğer internet sayfalarından da bulabiliriz...

5. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    arkadaşlık kurmaya geliyorum ama sanırım siz daha çok kendinizi beğenmişliğinizi göstermeye geliyorsunuz...Bu forumu çok seviyorum okumak öğrenmek için...Sadece dikkatimi çekti ve sordum konuyu dağıtmak gibi de bir niyetim yoktu...Sanırım senin bu yazdıkların ve diğerlerinin yazdıkları konuyu daha çok dağıtıyor...Adam akıllı anlatabilrdin...Terslemeye gerek yok...Bİlmiyordum antrenör die bir mevkii olduğunu...Siz şimdi bana kızacaksınız yine...Nasıl istiorsanız öle yapın...

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lütfen tartismalari uzatmayalim ve gereksiz kırıcı cümlelerden uzak duralım arkadaslar

7. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Konu başlığı BB dergileri....Ve benim burada yıldız sayısını tartışmak yada amatör karakter tahlilcileriyle uğraşmak gibi bir niyetim yok.Konuyu dağıtmadığını!! söylemek için ısrarla konuyu dağıtıcı yazılar yazman sana kendi hakkında bilmediğin bazı şeyleri öğretebilir.

Türkiyede BB dergisi çıkarmak oldukça maliyetli...Avrupa ve amerikada ise bu işler profesyonelce yapılıyor...Amerikan muscle&fitness dergisinin tirajının 3.5 milyon olduğunu biliyormusunuz?..ki bu rakam Türkiyede satılan tüm gazetelerin toplamından fazla bir rakam...Türkiyede ise çıkan dergiler en fazla 3-5 bin kişi tarafından alınıyor ki uğraşmaya değmiyor.

Powerpress dergisine gelince benim bu dergiden geç haberim oldu İzmirden bir hocam bana elindeki 5-6 dergiyi getirdi ki ben gayet beğendim...Yabancı dili olanlar için evet İnternet oldukça güzel bir kaynak ancak yazılı eserlere İnternette fazla ulaşamıyorsunuz..Yani para verip almanız için bu yazılı eserleri internete ücretsiz olarak fazlaca vermiyorlar...Okuyabileceğiniz tek şey burdaki forum gibi bazı forumlarda dergi ve kitaplardan kaynak göstererek alınmış yazılar.

8. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bilindiği gibi bu işin en ünlü dergileri Muscle & Fitness ve Flex.

Yabancı dergilerin satıldığı büyük kitabevlerinde bulunuyorlar. En son baktığımda fiyatları 20 ytl civarı idi.

Bence abone olmak çok daha mantıklı. Hem daha ekonomik, hem de adresine geliyor.

Abonelik için iki seçenek var:

* Bu dergileri (diğer birçok yabancı dergiyi olduğu gibi) Birleşik Devletler'den Dünya Gazetesi'nin dağıtım firması getiriyor.
    Onların aracılığı ile abone olunabilir.

Muscle & Fitness: 12 ay - 211,10 YTL
    https://www.dunyastore.com/tr/product_detail.asp?PID=B15EFF6A&cP=def

Flex: 12 ay - 201,87 YTL

https://www.dunyastore.com/tr/product_detail.asp?PID=B15EFA6F&cP=def

* Veya direkt dergilerin internet sitesinden abone olunabilir. Ki bu çok daha ekonomik bir yol.

Muscle & Fitness: 12 ay - $61.97

https://w1.buysub.com/pubs/SR/MAF/M...id=1&cds_response_key=INNN78&cds_mag_code=MAF

Flex: 12 ay - $83.97

https://w1.buysub.com/pubs/SR/FLX/h...id=2&cds_response_key=INNS78&cds_mag_code=FLX

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Dergilere abone olmak bana hiç ekonomik gelmiyor 12 ayın parasını bir seferde ödüyorsun ve kazandığın indirim ne kadar? %10 civarı.
    D&R'da flex'in fiyatı 19.50 gibi birşey ve 12 taksit.
    Eskiden çok daha uçuktu dergi fiyatları şimdi sabit kur olduğu için gene enflasyon önünde dergi fiyatları biraz eridi, emin değilim ama bundan 5 sene önce fiyatları şimdiki ile kıyaslarsak 30 YTL' gibi birşey denk geliyordu alım gücünü ölçüt alırsak.

Amerikan aboneliğinin fiyatları süper ama çok riskli, çeşitli ortamlardan duyduğum şey, o tür aboneliklerde dergilerin yarısı sana ulaşırsa cidden şanslısın, dağıtımı PTT yapıyormuş anladığım kadarıyla, zile basıyor basmıyor, direkt apartman kapısına bırakıyor duyduklarımın hepsi yalan değilse, bu da zor kazanılmış paramızı atamayacağımız bir risk.

10. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Haklısın Karasan, Dünya aracılığı ile abone olmak pek mantıklı değil. Sayı başına sadece 2-3 YTL karın oluyor.
    Ama Amerikan aboneliği çok ekonomik. Kitapevlerindeki fiyatın 3'te birinden bile daha ucuza geliyor.

Yurdışı abonelikleri ile ilgili sorun yaşama olasılığı her zaman var.
    İkisine de abone değilim ama Amerika çıkışlı başka birkaç dergiye aboneyim ve şimdiye kadar pek sorun yaşamadım. Dediğin gibi posta ile geliyorlar ve adam seni bulamazsa bırakıp gidiyor. Yani en büyük tehlike komşuların. : )

Belki ben şanslıyım. Ama senin dediğin gibi dergilerin yarısı bile eline ulaşsa yine burdaki fiyatlardan daha ucuza edinmiş oluyorsun. : )

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Postacı benim dergileri resmen posta kutusu üzerine dikiyordu..bodyci olduğumuzu öğrenmeyen kalmadı apartmanda..işin kötü tarafı swimsuit sayılarındaki bikinili kızlar kapakta olunca aparman ne gözle baktı kim bilir..

ben flexonline.comdan direk abone olmuştum ve 2-3 ay sonra başlıyor aboneliğiniz..
    hernekadar PTT nin insafına kalsada elinize dergi ulaşmayınca flex.e email atıyorsunuz bintürlü özür dileyip tekrar gönderiyorlar..
    fiyatta
    Foreign Orders: Send me 1 year (12 issues) for only $83.97. (Includes Postage & Handling

https://w1.buysub.com/pubs/SR/FLX/h...id=1&cds_response_key=INNS78&cds_mag_code=FLX

Sayfayı Paylaş