BB de acı son :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve x tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. dizzyhero

dizzyhero Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Aydin
    omuz herzaman riskli bölgelerin başinda geliyor.Eminim düzeleceksin ve bence tekrar başladigin zaman bu spora,kendi topigin altindaki nasihat asla aklindan ucup gitmesin.Cünkü insanar herzaman sagligin kiymetini kaybedince anliyor ve tekrar sagligimiza kavusunca sanki hiçbirsey olmamis gibi ayni hatalara devam ediyoruz...

2. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Sunu itiraf etmeliyimki gercekten sakatladıgımı anladıgım an iste o an sanki balyoz yedim kafama. Agır calısmaktan ve suplement kullanmaktan vazgecmıstım. Anlatılamaz bı duyguydu spor yapmaktan bıle vazgecmıstım sankı bı an. Ama suan gene aynı kafadayım ama omzum sakat. Iste ınsanın ıcındekı seytan sureklı durtuyor. Bılıyorum iyilesirsem eger suplementte kullancam agırda bascam tekrar. Dayanamıcam

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  4. Murat1984

Murat1984 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Dış Ticaret
    Yer:
    Istanbul

Aynı ağrı bende var. Bir haftadır benimde omzumun arka tarafı infraspinatus denilen kasın olduğu kısım ve kanat bölgem çok ağrıyor bir haftadır spora gitmiyordum bu yorumu okuduktan sonra ısındırmaya gitmeye karar verdim. En azından kardiyomu yapayım diyorum. İşe yarar mı dersin? Şu an sızı durduğu yerde bile canımı yakıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:01 ----------

Merhaba X

Yukarıda yazdığın bu sorun iyileşti mi? Eylül 2009 dan bu yana ne gibi bir değişiklik oldu. Kalıcı hasar var mıydı? Omuz zedelenmesi sonucundaki tecrübeni ve tedavini paylaşırsan çok memnun olurum.

İyi sporlar.

Sayfayı Paylaş