BB.com'dan alınabilecek en iyi amino??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chosen one tarafından 7 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bahsedilen aminoların hepsini inceledim ama çoğu bb.comda yok olanda pahallı. Şimdi fiyat-kalite-etki üçlüsü düşünüldüğünde alınabilecek en iyi ürün hangisi bu siteden? Bu konu sadece bana değil benim gibi bir çok arkadaşada yardımcı olunabileceği düşüncesiyle açtım. Yardımcı olan bütün arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    unutmadan bende kendi aldıklarımı söyliyeyim diğer arkadaşlara benimde katkım olsun. bugüne kadar 3 amino aldım bunlar;

Optimum 2222 softgel; bu ürünü belirtildiği gibi 10 adet şeklinde kullandım ama açıkçası pek bir etkisini görmedim. yani gören arkadaşlar vardır ama ben görmedim.

Twinlab amino fuel; bunu bir arkadaşım önermişti çok çabuk kana karışıyor diye. 3 çorba kaşığı kullanılıyor ama sanki bu 3 kaşık protein miktarı olarak çok fazla katkı sağlamıyor. ama kana hızlı karışması işe yarıyordur.

Ultimate xtreme amino; bunuda bu hafta başladım kullanmaya normal dozaj 9 tane ama ben 15 tane kullanıyorum. daha yeni başladığımdan etkisi hakkında yorum yapamıcam ama 1-2 hafta sonra bunuda değerlendirebilirim herhalde.

Bunlar benim naçizane fikirlerim ve deneyimlerim. Bunlardan farklı sonuçlar alan vardır tabiki. Herkese sıkı antremanlı günler dilerim.

3. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    bbcomdaki en iyi amino, twinlab amino fuel 2000 dir,acik ara degerler bakimindan birinci gelir ,fiyat olarak icindeki tablet sayisina gore fazla olsada ,aminolar icindeki klasik 4 tablet =1 servingde,degerleri en iyisidir.

http://www.bodybuilding.com/store/tl/amino2000.html

ama eklemek isterim ki amerikada aminolar fazla tercih edilmez oldu,onun yerine 1 servinginde bile aminolardan daha fazla amino iceren protein tozlari yerlerini aldi.

diez bunu beğendi.
  4. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Mesala elimizde Optimum 100% Whey war ise bunu Amino ile desteklemek lazım mı ?thums:

Ürünün içinde;

5. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0

eger elinizde varsa kullanin eger yok daha almadiysaniz amino ya hic gerek yok protein tozu her isinizi gorur.

6. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet dediğin ürünü inceledim ama her yemekte 2-4 tablet diyor. 3 öğün desek bu 12 tablet hadi yuvarlak 10 diyelim yani 15 gün içinde bu ürün bitcek anlamına geliyor:) evet protein tozları oransal olarak daha iyi ama bildiğim kadarıyla amino asitler daha çabuk kana karışıyor buda antreman sonrası açığı kapatmak için daha kullanışlı bir supplement olmasını sağlıyor. yanlış biliyorsam kusura bakmayın.

7. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    whey yada whey isolate tarzi urunler tablet aminodan daha yavas kana karismazlar,likit amino bir nebze daha hizli kana karisabilir ki o da tartisilir,hiz bakimindan whey ile,tabi bunlar soylerken casein egg yada soy proteini disarda tutuyorum onlar daha yavas kana karisirlar.

ayrica demissin hemen bitecek diye ,buda whey proteini diger bir sekilde one cikartir yine,insan lar amino pratik diyor e whey pratik tutupta izgara yapmiosun ki bunu suyla karistirip iciyorsun

8. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    verdiğin bilgiler için çok saol(bende çoğunluk gibi optimum whey kullanıyorumthums:) ama konuyu protein amino ikilisine dönüştürmeyelim bence, amino olarak düşündüğümüzde bu siteden neler alınabilinir fiyat-etki karşılaştırılmasında onu konuşalım daha çok.

9. glory

glory Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    konuyu karıstırmak istemem ama belki farkında değilsinizdir.

bosa atacak cok paranız yoksa sakın sipariş vermeyin. bu sitede yazılanların haricinde de takılanlar had safhada. dolar düşük ama yazık etmeyin derim

10. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dediğin doğru onun konumuzla alakası yok ama olsun madem yazdın cevap veriim ben 5-6 kez hep 120 dolar civarlarında(shippingle beraber) siperiş verdim allaha çok sükür daha hiç takılmadı. okulumda bir arkadaşımda sölüyor beraber çalıştığımız için biliyorum şimdiye kadar (1 yıl olmadı daha) 20e yakın siperiş verdi ve hiç takılmadı. bu takılmıcak anlamına gelmez ama şimdilik durum bu. ama uyarın için saol...

11. glory

glory Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    evet bende sık verdim durumu zaten şu an için söylüyorum. takılanlarla gümrükçüler dükkan açacak seviyeye geldi :)

türkiyedeyiz ve hicbirimiz yurtiçi almak istemiyor. ne kaliteli ürünler üretebiliyoruz ne kalitelilerini makul bir şekilde sunabiliyoruz. bu hale gelmemize sebep olanlar ise keyiften 4 köşe

12. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    eee arkadaşlar konumuzu şaştık yine konuya geri dönmekte fayda var. benim gibi bir çok insanın bu konuyu merak ettiğinden eminim benim çevremde bile birçok insan var bunu merak eden. bu siteyi bilen alışveriş yapan ve tavsiylerini paylşabilecek????

13. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda insanları pek sarmadı galiba?

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    amaç mesaj sayısını artırmak ve konuyu güncel turmak adına olmasa da boş mesaj atmayınız..

Sayfayı Paylaş