BB.com örnek siparişim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 2shae tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Etrafta çok fazla hangi supplementi nasıl kombine etmeliyim gibi sorular oldouğu için ben bb.com'dan örnek bir sipariş yazmayı düşündüm. Tecrübelerim doğrultusunda en sade ve bir o kadar da etkili ek besin kombinasyonum şöyle:

Toplam Fiyat:

Neden Kre-Alkalyn?
    Eğer benim gibi creatine monohyrate'tan herhangi bir etki görmediyseniz en iyi seçeneğiniz budur. Çok kısa bir süredir kullanıyorum fakat değiştirmeyi düşünmüyorum.

Neden BCAA?
    Definasyon olsun bulk olsun recovery dönemi için en önemli aminoasitleri içerir. Neredeyse tüm protein tozlarında bulunsa da ben günlük miktarının asla yeterli olmayacağı düşüncesindeyim.

Neden Multivitamin?
    Günlük alınması gereken vitamin miktarlarını karşılamak için son derece önemli ayrıca ilaveten BCAA Glutamine Arginine gibi önemli aminoasitleri içerir.

Neden Whey protein?
    Hiçbir fikrim yok :p

Aylık bize maliyeti
    Şöyle ortalama bir hesap yaparsak

Kre-alkalyn off günler kahvaltı sonrası 2 kapsül
    on günler kavaltı veantrenman sonrası olmak üzere günde 2 kapsülü. Günde tek 2 kapsül kullanımla bu ürün bize 2 ay rahatça gidiyor

BCAA off günler sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sonrasıtek kapsül toplamda 2
    on günler antrenman öncesi 2 kapsül (veya antrenman öncesi 1 sonrası 1) olamk üzere gene günde 2 kapsüle denk düşüyor. Bu ürün de 2 ay rahatça gider

Multivitamin her büyük öğün sorası tek kapsül toplamda 3 kapsülle 2 ay yeter.

Whey off günler sabah hemen (ve ilaveten arzu edilirse herhangi bir öğün arası)
    on günler sabah hemen ve antrenman sonrası olmak üzere 2 ay gider.

Yani demek istediğim bu sipariş bizi 2 aylığına hayli hayli karşılar.

Şimdi hesaba başlarsak:

Sipariş FedEx express ile bize toplamda 141.38$ a denk geliyor. Tl'ye çevirirsek şöyle kabaca 1,5 ile çarpıp 212 liraya denk geliyor. Bütün ürünler bize 2 ay yeteceği için bu fiyatı 2'ye bölersek aylık bize maliyeti sadece 106 liraya denk geliyor. Son derece tatmin edici bir rakam.
    Gümrükte takılır mı sorusu için de benim bu ürünüm 4 gün sonra kapıma geldi.

Umarım yardımcı olabilmişimdir herhangi bir yerde matematisel hata yaptıysam kusura bakmayın 2 kere kontrol ettim ama spor sonrası yazıyorum biraz kafa dağınık.

Son düzenleme: 1 Haziran 2010
    veaN, yellow_captain, spudd webb ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım ukalalik değil ama myofusion whey proteini değil karışık protein içeriyor. Yani spor sonrası kullanımı için satın alacak arkadaşları yanlış yapmaması için uyarmak istedim. Ancak cok kaliteli bir protein olduğu bariz.

3. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Temsilcileriyle mailleşmiştim karışık olmasına rağmen içerisinde %80'e yakın oranla konsantre whey proteini içeriyor. Vücudu 7 saate yakın proteinle besliyor antrenman sonrası kullanım için yanlış demek çok yanlış bir ifade olmuş.
    Zaten sitede de incelemem var denedim ve çok başarılı buldum.
    Tabi arzu eden başka protein tozlarına da yönelebilir ama bu siparişin altına imzamı atarım ve en ufak bir sorunla karşılaşmayacağınızı temin edebilirim çok rahatlıkla.
    Dediğim gibi bu benim örnek siparişim.

4. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    gasparinin intrapro su var sadece whey olarak kullanıcı yorumlarıda güzel fakat biraz tuzlu 60$ 5 lbs si

5. asilkan_25

asilkan_25 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yapı teknolojisi mühendisi
    Yer:
    Erzurum
    bb. hakkında

Dostum Bi sorum olacak bende bb.den sipariş vermek üzereyim ürünlerim ;

1 adet animal pak
    1 adet animal cuts
    1 adet universal amino 2700 320 tablet

toplamı 80 $ oluyor

Sorum ürünleri elazığa getirtsem kargo olayı nekadara patlar millet 15 20 $ dan bahsediyor yardımcı olursan sevinirim ...

Sayfayı Paylaş