BB cevrenizde ne gibi degisiklikler yapti??

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve NUCLEUS tarafından 23 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 123321

123321 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatımda tek yaptığım doğru şey bb ye başlamak diyebilirim. Gerçekten insanın tüm anlamda yaşamını etkileyen bi spor bb hatta bence bb spor değil, bir yaşam tarzı.
    Annemden fırça yiyom bazen, olum sütü bitirmişin, peynir nerede, hayvaaan, camııış gibi kelimeler duyuyom annemden, ama o da seviyo benim spor yapmamı. Hatta benim kür iğnelerini bile annem yapıyo bana:D anne diom küre gircem iğne çakmaya başka, tamam dio hemen yat yavrum :lol: :lol:

2. gencsovalye

gencsovalye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mobilyacı
    Yer:
    ist.
    bi kere sağlıklı yaşam konusunda bir sohbete girdiğinizde BB yapanların ağzına bakılıyor.Bu sporla uğraşan arkadaşlar farkettimi bilmiyorum ama ne dediyse dikkate alınıyor,fikirleri merak ediliyor!!!bu gerçekten hoş bişey.İnsanlar sizi dinliyor...
    sonra giydiğin herürlü şeyin vucüdüna dahada yakıştığını görünce salonda çektiğin tüm sancılar aklının ucuna gelmiyor,zorla yediğin o pilavlar tavuklar salatalar yumurtalar balıklar bakliyatlar falan vs..vs...bunların hepsinede teşekkür etmeden de edemiyorum...Teşekkürler body building

[Zafer] bunu beğendi.
  3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben kibirli, götü kalkık, havalı vs vs vs damgalarını bu spordan önce de zaten yemiş biriydim, yani dışardan insanlara öyle geliyorum. Hatırlarım, daha spor falan yapmadan, okulda kızın biri deli gibi kesiyor, sonra işte bi şekilde muhabbet kuruluyor, ben seni çok havalı bi tip sanırdım falan, hiç yanına yaklaşamadım gibi ezilme büzülme oldu, dedim rahat olun gerek yok bunlara a32

Neyse spordan sonra, her ne kadar kendime güven mevzusunda sorunum olmasa da, bu durumu abarttım diyebilirim hyper_
    Mesela bulunduğum yere yeni taşınmış olduğum zamanlarda, her ne kadar pek gezmeyen tozmayan bi tip olsamda, insanların çoğu tanımış beni.. Laf arasında muhabbet geçiyor, bak şunu tanıyormusun? Yoo tanımıyorum kim ki o:confused: aaaa o seni tanıyor ya gibisinden..

Mesela geçenlerde dersaneye gittim, yeni hoş bir bayan hoca gelmiş, yaşı genç stajyer falan herhalde, dedi sen vücut geliştirme falan mı yapıyorsun? Evet dedim , hmm belli zaten yaptı, omuzlar göğüsler maşallah falan dedi :p
    Ordan başka yeni genç bir erkek hoca vardı, karın çalışmalısın falan dedi :badgrin: hemen çamur atma mevzuları falan...

Kızlar konusuna gelirsek, ben spordan sonra daha fazla kızla çıkmaya başladım gibi geldi, bilmiyorum daha mı girişken oldum veya bilemiyorum başka bi sebepten dolayı mıdır nedir, bir artış gözlendi :lol:
    Kimisi ayyy ne bu, korktum gibisinden de tepkiler versede, yan cebime koy gibisinden dedikleri fark ediliyor ;)

Son düzenleme: 15 Eylül 2007

Sayfayı Paylaş