Bazı Suplementlerde Steroid oldugu Doğrumu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve uA-Boss tarafından 26 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhablar arkadaşlar. suplementlerde yani karbonhidrat ve protein tozlarında içeriğinde yazmayan ancak steroid koyulmuş olabılırmı içine ? ben bir yerde okumustum yazmıyorlar ama var diye böyle bir sey olabilirmi?

2. zugumax

zugumax Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Birçoğu FDA onaylı olan bu ürünler için şehir efsanesinden öteye gidemeyecek söylemler bence

3. brhmcr

brhmcr Guest

Herseyi yazmak zorundalar, bazi durumlarda bazi maddeler sonradan yasaklaniyor. FDA da bunu yasakliyor.Firma yeni urun cikariyor.

Soylediginiz sey mumkun degil.

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bu dediginiz eskiden animal stak da olmus baya zaman önce ama sonra düzeltilmis mi öle birseyler olmus fda yakalamıs baska hicbisey duymadım bu söyledikleriniz hakkında

5. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    bir ara abd de tren xtreme diye bir ürün çıkmıştı herkes supplement gibi kullanmış ve birçok sporcuda jino oluşmuştu.
    büyük bir skandal patlak vermişti bu nedenle...

6. brhmcr

brhmcr Guest

Bende hatirliyorum bunu, gecmis zaman ama ciddi sikintilar olmustu. Firma ceaz aldi ve geri cekti urunleri. Ancak koli koli almis olanlar Ebay'de zengin oldular :) ciddi PCT gerektiren bir urundu. Supplementrewievs ta halen urunun yorumlari var :)

Sayfayı Paylaş