Bazı Sorularım var (detaylı)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve merend tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. merend

merend Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba ben 17 yaşındayım, öğrenciyim, boyum 1.82 kilom 62.5 yağ oranım %7.7, ekto-mezo bir vücudum var. 5 hafta hocanın verdiği kuvvet çalışmasını uyguladım şimdi bölgesel çalışmaya geçiceğim. Şu ana kadar geçen zamanda aklıma bir çok soru takıldı ve bu konuyu açmaya karar verdim. öncelikle beslenme programım;
    Her Sabah: 1tane yumurta 1bardak süt 1dilimekmek
    Öğle araları(okulda) : Yarım Ekmek arası 100gr ton balığı + 70-80gr lorpeyniri
    Akşam: Haftada 2gün 250gr balık, 2gün 250gr tavuk göğsü+pilav, 2gün 1.5tabak makarna ve 1gün 150-200gr kırmızı et+pilav

Ayrıca aralarda günde 1kase yoğurt 75gr beyaz peynir hamur işi vb. tüketiyorum. Şimdi hazırladığım ve uygulamaya başlıyacağım antrenman programını yazayım;
    SALI
    bench press, incline bench press, dumbell flyes, butterfly, dumbellcurl, preachercurl, standing cable curl, concentration curl
    PERŞEMBE
    shoulder press, one arm dumbell rowing, front dumbell raises, dumbell side lateral raises, straight arm pulldown, lat machine pulldown, squat, leg curl, leg extension
    CUMARTESİ
    Cable pushdown, dumbell french, two arm dumbell triceps extension, crunch, hanging legraises, reverse crunch, incline sit up

Sizce nasıl bir yol izlemem gerekli? şu an hacimden çok kasları öne çıkarmak istiyorum, inşallah yazın hacim arttırmaya çalışacağım, okuduğunuz için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş