Bazı sorularım olacak fotoğraf var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve just4forme tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. just4forme

just4forme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben Şahin. Şimdiye kadar hiç bodye gitmedim. gitmekte istemıyorum omuz genişliğim kol genişliğim vücut ölçülerim filan bana güzel geliyor. sahip oldugum kası kalitelileştirmek istiyorum genişletmek değil. bunun için ne öneriyorsunuz nasıl bi yol izlemek gerekiyor ??

2. brhmcr

brhmcr Guest

Evde calisabilirsin, sabit basliklarda evde calisma basliklari var. Bu arada fizigin benimkine cok benziyor.(tabi genclik halime diyelim)

3. just4forme

just4forme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Resmine baktım gerçekten benzerlik var . Fakat evde disiplin olmuyor bide yağların hayalimdeki gibi eriyceğini zannetmiyorum. napıcam bilmiyorum :)

4. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    doğru anladıysam hacim yani kaslarda büyüme istemiyorsunuz daha fazla belirginlik ve şekillendirme istiyorsunuz eğer düşündüğüm doğru ise size tavsiyem ; vücudunuzu aşırı zorlamayacak az ağırlıklarla tahmini 3,10 kg arası vücut kaslarınıza press de bulunmanız ve çok tekrar yapmanız bunlara ek olarakda barfiks ve şınav gibi hareketleri bolca yapmanız yeterli olacaktır

5. brhmcr

brhmcr Guest

Evde olmaz diyorsan salona yazilacaksin, sana bir tuyo buyuyp kocaman olmak tan korkuyorsan o is cokkkkkkkkk zor.

6. just4forme

just4forme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen çok tekrar yapıp şekilli kaslar yapmak istiyorum kasları yoğunlaştırmak istiyorum yani

7. pendragon

pendragon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Vucut agirli ile yapilan hareketleri yapacaksin barfix-sinav-mekik-lunge-squat-dips birde kendine program ciz eger dsiplinin varsa evde de yapabilrisin yeter ki iste

8. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    93
    kasları kaliteleştirmek ne demek tam olarak açarsan yardımcı olucam da hayatımda ilk defa böyle bir tanım duydum."kasları kaliteleştirmek".
    hacim istemiyorsun yani büyümek ölçülerinin artmasını istemiyorsun sanırım yani?

9. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    galiba sıklaştırmak istiyor şekle sokmakta olabilir:)

10. just4forme

just4forme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kalitelileştirmekten kastım. yine kol aynı irilikte durucak fakat kas oranı yoğun olucak yani cam gigandet gibi pek iri olmayan ama güçlü kollar..

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    aletsiz vücut geliştirme yapabilirsin tabi yine beslenmene uykuna motivasyonuna dikkat ederek istediğin duruma gelebilirsin forumda mevcut kendi ağırlığın ile yapabileceğin hareketler mekik dips aletsiz squat barfiks çubuğu taktırırsın eve olur yani birde bu spora yeni başlayan arkadaşlarda hep şu yalnışı görüyorum iri olmaktan korkuyor o çok zor iş istesenizde olamazsınız birde saydığım hareketleri internetten bol bol yapılışını seyredin dikkatlice çünkü az biraz yalnış maalesef tam verim alamamanıza neden olur

2157 bunu beğendi.
  12. OlimpoSsS

OlimpoSsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Düzenli spor candır can 20-30 tekrara çıkma yeter 8-12 makul :)

13. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    93
    kol ölçüsü aynı kalsın ama kaslar yoğunlaşsın istiyorsun da kaslar yoğunlaşırsa mantıken ölçüde artar ki.

yoksa sen koldaki yağ oranını azaltmaktanmı bahsediyorsun?

14. aht

aht Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    anladıgım kadarıyla parcalı bı vucuda sahıp olmak ıstıosun ama parcalamaya kalksan enaz 5 - 6 kg kaybedıceksın bıraz hacım alarak parcalamak cokdaha mantılı olur kas kutlesını arttrmanı tavsıye ederım başarılar

Sayfayı Paylaş