Bayanlarda bolgesel yag yakimi ??? Lutfen yardim..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve silly girl tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. silly girl

silly girl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Arkadaslar merhaba.. Benim sorum daha cok bolgesel yag yakimiyla ilgili. Son iki yilda toplam 8 kilo aldim ve hepsi karin kismimda birikti (bira saolsun duh
    Bu yag yakici urunler bolgesel olarak yardimci olur mu ? Amerikada yasiyorum ve ismi gecen tum urunlere kolay ulasabilirim . Ama ozellikle karin bolge icin en iyisi hangisi ?

Ayrica bildigimiz gibi bayanlarda gogusler tamamen yag dokusundan olusuyor. Ve ben gogus kismindan degil ama karin kismindan sonuc almak istiyorum. Ayrica gogusleri korumak icin ne gibi egzersizler uygun olur, ne olmaz, ne onerirsiniz?

daydreamer bunu beğendi.
  2. gundelfingen

gundelfingen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bira diyorsanız yağ değildir o ama sanırım biradan değil...Öyle spesifik orayı burayı yakan bir ürün yok malesef.Ama yağ yakıcı olarak çok ürün var.Hepsi işe yarar diye biliyorum okuduğum kadarıyla.Birazcık arama yaparsınız hangi ürünlerden bahsettiğimi görürsünüz,lipo x6,hydroxycut,hot rox,nano vb...Bunun yanında en güzel karın bölgesi yağ yakma yöntemi ise bisiklete binmek ve koşmaktır.

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    İlk olarak bölgesel yağ yakma diye bir olay söz konusu değildir. Vücut doğası gereği hem yağ depolarken hem de yağ yakarken bütün vücuttaki yağlardan eşit miktarda arttırır/azaltır. Buna rağmen cinsiyete göre ilk önce yakılan/en son yakılan yerler mevcuttur - erkeklerde karın bölgesi, kadınlarda ise üst bacak/kalça yağ deposu olarak ilk sırada bulunurlar. Bunun dışında yağ yakımında bahsedilen yağ derinin altında bulunan yağ tabakasıdır(hareket ettiğimizde sallanan kısımlar), birde iç organları korumakla görevli, yakılamayan belli bir yağ oranı da vücudumuzda bulunur.

Yukarıdaki cevapta tavsiye edilen termojenik yağ yakıcılar kullanılmadan önce iyice araştırılmalı ve öncelik sırası sonlarda olmalıdır. Özellikle tiroid salgısını etkilediği için tiroid sorunu olanlarda(farkında olunmasa bile) ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Yağ yakmak teknik olarak basit ama kolay olmayan bir iştir. Yani, yağ yakmanın formülü basittir - harcanan kaloriden(bazal metabolizma + gün içinde yapılan her türlü aktivite spor/sindirim vs) daha az kalori almak gerekir. Ama bu yapmak kolay değildir çünkü günümüzün aşırı tüketim toplumu sürekli olarak bilinçaltımızı etkileyerek gereğinden daha fazla yememizi sağlar. Basitçe, yağ yakmak irade işidir - herhangi bir kestirme yolu yoktur. Haftada 3 kere hafifte olsa bütün vücut kaslarını çalıştıran bir ağırlık kaldırma programı, mümkünse boş olan 2-3 günde tempolu/kısa süreli(15-20 dk) ve düzenli(günde 5-6 ufak öğün) ve bilinçli(yeterli su tüketimi, beyaz un/şeker/tuz tüketilmemesi) beslenme ihtiyaç olunan tek şeydir.

daydreamer, o0angel0o, ay_isiqinda ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. silly girl

silly girl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim. Dun 1'er kutu Hydroxycut ve Zantrex 3 aldim. Bugun Zantrex'e basladim ve amacim hergun ya da hafta da 5 gun bisiklet + 40 dak tempolu yuruyus .. Umarim yakinda sonuc almaya baslarim..

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yukarida da belirtilmis bayani erkegi yok bolgesel yag yakamazsiniz :)

6. ozim

ozim Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Hydroxycut bu ürün için sanırım riskli bir durum var (yanlış hatırlamıyorsam bu üründü) kullanmadan önce biraz araştırma yapmanızı öneririm 5-6 kilo vereceğim diye karaciğer gibi hayati bir organı riske atmak istemezsiniz sanırım bu topikte arakadaşımızın çok ciddi bir uyarısı var dikkat lütfen
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/nemli-fdadan-hydroxycut-uyar-s-t18962.html

daydreamer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş