Bayanlar için lütfen yardım (ALT KARIN)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gazelle tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gazelle

gazelle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 2 aydır evde spor yapıyorum bir kaç küçük alet aldım ama yinede özellikle karın kasları çok zor gelişiyor aşağıda gönderdiğim resimlerdeki gibi bir alt karına nasıl ulaşabilirim ayrıca kol ve omuzlara ama özellikle alt karına tamamen aynısına sahip olmak istiyorum şuan için verdiğiniz karın programlarını günde 1 saat yapıyorum ayrıca kol ve omuz hareketlerini ama özellikle bu alt karına sahip olabilmek için sihirli bir hareket varmı acaba yardım ederseniz çok sevinirim
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    alt karın en zor ortaya cıkan bölgelerden birisidir alt karını cıkarmak icin sadece hareketleri yapmak yetmez yapılan hareketler sadece kasları guclendirir kasların dahada belirginlesmesini istiyorsanız diet+cardio yapmalısınız iyi çalısmalar

3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Alt karını çıkarmak için düzenli kardiyo+çok fazla kısmadan yapıcaın bi diyet+dumbella yana eğilme,bacak kaldırma,bacak çekme...We kesin sonuç,çok zor bişi deil..

Kolay Gelsin..

4. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    cardionun katkısı çokfazla ben 1 .5 hafta oldu cardioyabaşlayalı haftda 4 gün filan 50 dk yapıyorum karın bölgem git gide incelmeye ve kaslarım belirginleşmeye başladı hissediyorum :=)

5. gazelle

gazelle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar cardio ne demek buarada yorumlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim

6. gazelle

gazelle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize teker teker çok teşekkür ederim arkadaşlar.evde çalışma ortamı anlamında bu istediğim şekil için hangi hareketleri önerirsiniz

7. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Önce önemli olan diyet+kardio..Soraki aşamada karın egzersizleri onlarıda forumda bulabilirsin..
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/kar_n-t204.html
    Kolay gelsin

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Alt karın için hareket yoktur tüm karın hareketleri alt karını (transverse abd.) %30 etkiler sadece alt karın dikey bir kas olduğundan zor çalışır

Sayfayı Paylaş