Bayanların gibi vücudum var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve alexcander tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. alexcander

alexcander Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar erkek olmama rağmen vücudum bayanlarınki gibi armut şeklinde.omuz sıfır,bel ince kalçalar büyük.aynı zamanda kızlar gibi kıvırtarak yürüyorum.insanlar benim gay olduğumu sanıyor.ben öyle değilim.bu sorunumu 10-11 yaşlarındayken olduğunu hatırlıyorum.spor salonuna gidiyorum ama utancımdan spor hocasına derdimi açamıyorum.bana vücut kası yapmam için bol bol yememi tavsiye etti.bol yemek yersem kalçalarda yağ birikecek ve sorunum bitmeyecek.çok kiloluda değilim.65 kiloyum.sizden ricam belimi nasıl kalınlaştırırım.kalçamı nasıl küçültürüm,kıvırtarak yürümeyi nasıl bırakırım,ve omuz çevrem nasıl artar.bu konularda bana yardımcı olmanızı istiyorum.
    Not:lütfen kimse alay etmesin.yol yürüdüğümde bütün insanların bana baktığını sanıyorum.pisikolojim zaten bozuk.lütfen sadece yardımcı olacak şekilde yazın.

2. kadri2323

kadri2323 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam bu konuyu burada çözmek bro science olur. Senden ricam öncelikle bir psikolojik danışmana başvurman. Anladığım kadarıyla psikolojini ve hayatını çok etkilemiş bu olay. Sonrasında da güzel bir yemek programı ile düzenli spora başlaman. Umuyorum ki bütün bu dert ettiğin konular çözülecektir. Psikoloji ve beden bir bütündür psikolojik danışmayı atlama lütfen.

3. alexcander

alexcander Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam psikiyatriste gittim.bir kaç seanstan sonra yapabileceği bişey olmadığını ve spor yapmamı tavsiye etti.psikolojimin bozuk olduğunu kabul ediyorum.ama psikolojim sorunumdan dolayı bozuk.psikolojimin düzelmesi için sorunumun bitmesi lazım.spor hocama derdimi açamıyorum.yapmam gerekeni bu işin ehillerinden yani sizlerin bana söylemesini rica ediyorum.

4. kadri2323

kadri2323 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Spor hocana derdini açabilirsin. Neden utanıyorsun önce bunu sorgulamanı tavsiye ederim. Bunda garip bişey yok utanman içinde bir sebep yok. Spor yapmak vucudunu şekle sokacak fakat bu hemen olmayacak sabırsız olma , ayrıca bu sureçte kimseden utanma.

5. Umtcn

Umtcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    mimar
    Yer:
    rusya
    hocam hic morelini bozma!!! kimse 4 4luk degil herkesin bi kusuru oluyor,sen bunu kendine dert etmissin sebebide bununla yasiyor olman! ben su anda 26 yasindayim 22 yasina kadar goguslerim vardi senin gene kalcanmis(kizlar sever kalcali erkekleri:cool:).. hastaligim vardi ben 20 yasina kadar hastalik oldugnuda bilmiyordum sadece goguslerim sisti her zaman..megerse jinekomasti diye bir hastalikmis..ne kadar zayiflasamda gitmiyordu goguslerim…bunu kendinme dert edindim 22 yasina kadar denize girmedim(etraf kalabalikken) plajda t-shirtle oturuyordum insanlar sanki surekli goguslerime bakiyormus gibi hissediyordum..normalde gundelik hayatimda gezerken yazin bile icime SIKI atlet giyiyordum goguslerim belli olmasin diye ama her turlu gozukuyorlardi..seni cok iyi anliyorum..belli bir sonra soyle dusunmeye basladim yolda gecen insanlar beni sadece 10 saniyelik goruyor 15. saniye beni dikkate bile almiyolar onun icin kendine bu kadar dert etme bunu birak millet ne dusunurse dusunsun sen KENDINI bil yeter..1 yil hergun sporuna git en azindan kafani onunla dagit! insanlarin ne dusundugunu bu kadar kafana takma..demisken benim gogusleride spor sayesinde yok ettimo_O

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Tabikide sporla bu sıkıntından kurtulabilirsin emin ol, bu spor kamburluğu,duruş bozukluğunu,jinekomastiyi,psikolojiyi bile düzeltiyor senin derdine de derman olacaktır..

7. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Hocan doğru söylemiş bence. Senin daha da yaglanma korkun ise diyetinin ne kadar doğru ve titiz olduğuna bağlı. Hiç moralini bozmadan spora devam et ve kendine temiz bir beslenme listesi yapıp ona sadık kal.

Ayrıca yağ birikiminin kalcalarda olması bana hormonal bir sorunun olabileceğini düşündürdü. Bir endokrinoloji uzmanina gorunmeni tavsiye ederim.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

8. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

9. alexcander

alexcander Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocamla gerektiği kadar konuştum.bide sorunun çüzümünü sizlerden rica ediyyorum.bu forumun amacı bu zaten.beni sadece spor hocama havale edeksenizse bu forumda ne iş yapılır

Sayfayı Paylaş