Bayanim ve kilo vermek istiyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve matilda tarafından 13 Nisan 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    body building ve fitness ile ilgilenmiyorum. bütün sorunum kilo vermek ve verdiğim kiloda kalabilmek. 3 sene önce kilom 115 civarında geliyordu. şimdik 80 kilo civarındayım. boyum 185 ve yaşım 25. şimdiye kadar diyetisyen yardımı alıyordum ve spor salonuna gidiyordum. maddi durumumum kötüye gitmesi diyetisyen ve spor salonu lüksümü elimden aldı. spor imkanlarım evimde bir kondisyon bisikleti, bir adet castello mountin bike ve ev içerisinde 10 metre karelik boş bir alan. inmek istediğim kilo 60 çünkü kemik yapım çok ince ve şu an bile bu yapıya göre çok kiloluyum. sizler kilo alma ve kilo verme konusunda uzmansınız. elimdeki imkanlarla 1 ay içerisinde 10 kilo verebileceğim bir program yapılabilirmi? zararı minimum düzeyde olacak şekilde ilaç desteği de alabilirim. ilaç desteğini vücudumdaki östrojen seviyesini değiştirmemeli. lütfen yardım edin bu benim için çok önemli.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bayanmisin ?

Neden acele etmek istiyorsun ?

3. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    evet bayanım ve çok geç kilo verebiliyorum çıldırmak üzereyim. bu yaza 10 kilo eksik girmek istiyorum ve son baharda da 60 kilo olmak ve sonsuza kadar o kiloda kalmak istiyorum.

4. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bence ilaclara yönlenme :evil: ilaclarla mümkün olabilir, baya kilo kaybetmissin zaten 35 kilo 3 senede, NO PAIN NO RESULT diyebiliriz, onun bol bol cardio yapman ve beslenmeni düzeltmen gerekli..

kaloriyi düsürmen gerekir, senin diyetistin, programi neden yine uygulamiyorsun ?

yoksa

t3 (tiromel)
    efedrin

gibi ilaclari kullanabilirdinki bunlari tavsiye etmem, bilmiyorum nasil istiyorsun ama böyle ilaclari aldigin zaman kas´da kaybedersin.

5. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    hiç ilaç kullanmadım. diyetisyenin verdiği diyet 3 ay işe yarıyor sonra yeni bir diyet almak gerekiyor önce kilo veriyorsun hızla sonra yavaşlıyor ve sonra tamamen duruyor. yeni bir diyet alıyorsun aynı aşamalardan geçiyorsun. kısır döngü biçiminde sürüp gidiyor. ilaç kullanmam gerekiyorsa kullanırım çünkü kilo vermek benim için psikolojik sorun haline geldi uyumakta zorluk çekiyorum. sokakta zayıf kadınları gördükçe boğazıma ağrılar giriyor. bana hormonlarla oynamadan kilo verdirebilecek ucuz etkili bir ilaç ve elimdeki imkanlarla yapabileceğim en uygun programı yazarsanız sevinirim.

6. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayda 10 kg vermek çok fazla..bunu yaparsanız kas kaybına uğrarsınız,ki bu da metobolizmanızın yavaşlaması ve ileride yeniden kilo almanız manasına gelir...yavaş gibi gözüksede 1 ayda 4kg.yı aşmamak en uygunu....

7. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    günde 300 gr yağ eritmek imkansızmı? en fazla ne kadar eritebilirim? kas kütlesinden biraz feragat etmemin ne gibi zararları olur? ayda 4 kilo az. 1 yaz daha beklemek istemiyorum.

8. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    günde 300 gram sadece yag biraz zor gibi, vucutun icin hicde iyi degildir olmus olsa.

Senin sorununu anliyorum, seninki anoreksi bizimki ise megareksi :D . Sana bir beslenme programi yapalim sen unut su ilaclari ve 10 kiloyi :)

Yaninda iyi cardio, 5 kilo falan verebilirsin 1 ayda...

9. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    bilgisayar başında sizden cevap bekliyorum. 5 kilo az birazcık daha fazla veremezmiyim. efedrin ile ilgili yazıları inceledim bunu kullanmaya karar verdim. mutlaka bu erime sürecini hızlandırmalıyım yoksa kafayı yiyicem . t3 ü ve ventolin i okudum onlar pek hoşuma gitmedi biraz kafamı karıştırdı. efedrin arsan ı eczaneden istesem verirlermi? bana yazdığınız programa efedrin kullanımını da eklerseniz süper olur.[/quote]

10. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kusura bakma biraz yogunum sitenin stylleri ile ugrasiyorum yarinde bakarim bu konuya
    Efedrini Cok zor bulursun, gecen sene izmirdeydi herhalde 5 kisi öldü bu ilac nedeniyle, bu yüzden saglik bakanligi iyi kontrol etmeye basladi eczaneleri, büyük cezalar yagdiriyorlar duyduguma göre, cok yakin eczaci arkadasin olmaliki bulabilesin, ben danimarkada kaliyorum ama bu duyumlari aldim, bunu diger üyelerde söyler.

Herhalde siteyi gezdin bu arada ? okudunmu yazilari ?

Simdiki beslenme programini yazabilirmisin ? ve simdi nasil calisiyorsun ?

Simdi türkcemde sorun olacak ama anlatmaya calisayim...
    beslenmende kalorileri düsürürsen eminim 1000 eksi kaloride 6 haftada 6 kilo falan verebilirsin yanliz bu sadece yag olmaz, kas kaybida olur.
    yada 8 hafta ondada ilk bir kac hafta eksi 1000 kalori kalan haftalarda 500 eksi kalori ki bu daha sagliklidir ilkine göre...

Tr´de Therma Power bulunuyormu ? Bunun icin efedrin ve kafein var ? var ise bunu kullan egerki yaglanmayi hizlandirmak istiyorsan....

Sen kilolari düsünüyorsun 5 kilo az degil! belli olur yani bosu bosuna riske atma kendini.....

Yoksa T3 alirdin ama bence cok tehlikeli dogru kullanmayi bilmesen bu ilaci ömrün boyu kullanman gerekebilir..

arkadas kullandi 6 kilo verdi 6 haftada... bu kadar kisa zamanda daha cok kilo vermek bana sorarsan delilik...

11. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    sabah 6.00 da kalkıyorum yarım su bardağı havuç suyu 1 muz 1 dilim beyaz peynir 2 kibrit kutusu kadar ve eti form 3 adet sabah kahvaltım buna benzer oluyor. 6.40 yada 7.00 dan 8.30 a kadar step ve jimnastik yapıyorum tabi su içiyorum. sonra öğlene kadar dinleniyorum çünkü çok yorucu oluyor. öglen yemeğimde 1 portakal 1 elma 1 salatalık ve 80 gr buğday lapası. öğlen yemeklerimde buna benziyor pirinç lapasıda olabiliyor gramı aynı tutuyorum. ve 13.00 dan 15.30 a kadar bisiklete biniyorum dolaşmadığım yer kalmıyor 3 matara su içiyorum dolaşırken. dere tepe düz gidiyorum özgür kızı geçtim o gerilerde kaldı... sonra eve gelip tekrar dinleniyorum. akşam sadece 19.00 da sadece light süt ve yarım muz meyve seçimim hergün değişiyor bazende kereviz ıspanak gibi sebzeler yiyorum. yani buna rağmen kilo veremiyorum. kan şekerim düşük. akşam spor yapacak halim kalmıyor bisiklet beni öldürüyor. akşamları esneme yaparak ve çok hafif steple geçiriyorum 1 saat kadar. sonra uyuyorum. işsizlik sigortası alıyorum diyetim de işsizlik sigortasına uyuyor. yani param çok kısıtlı ona göre birşeyler yazın.

12. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar saplantı haline getirmeyin kg vermeyi..efedrinden de uzak durun...bir ayda 20 kg. da verebilirsiniz belki ama bu vücutla savaş demektir, hiçbir fayda etmez, ileride aynen geri alırsınız...kas kütlesi kaybına gelince...kaslar vücudun kalori yakan en aktif dokularıdır...eğer bunları kaybederseniz ne ile kalori yakacaksınız...ne kadar çok kas o kadar çok kalori yakımı demektir...şu anki dietinizdeki öğün sayısı çok az...günde 6 öğüne çıkın, 3 saatte bir mutlaka beslenin...sık ama az yiyin...bu metobolizmanızı hızlandırır...bol su için...ve de ağırlık çalışmaya başlayın...step vs vs gibi sporları azaltın şimdilik...ileride arttırırsınız...

su bunu beğendi.
  13. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    carnitine denedin mi ? mesela bisiklete binmeden 30 dak. once 2 tablet al bak neler oluo

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet bende efedrine karşıyım carnitine iyidir ama tablet değilde sıvısını bulursan daha iyi sonuç alısın daffy e katılıyorum

15. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    evet likit carnitine cok daha etkili tablete göre ama daha pahalı

16. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    carnitine nedir ve nereden bulabilirim? fiyatı ne kadar? pahalıysa alamam çok param yok :( carnitine ne işe yarıyor? kilo vermeme yardımcı olurmu? istanbul da nereden bulabilirim? 5 kilo ağırlığındaki bir dambıl ile 20 kere aralıksız curl yapabiliyorum. kaslarım pek de kötü değil. Çok ince kemik yapılıyım ve kemik hatlarımın yuvarlak yapılı tabi yağ tabakası da var kas olarak hiç bir belirginlik yok olmasınıda istemiyorum. spor salonunda haftada 1 gün ağırlık çalışması yaptırıyorlardı. omuzlarımın ve göğüs kafesimin genişlemesini istemediğim için kürek çalışması bench press gibi çalışmalardan uzak durdum. biceps triceps ve ön kol çalışmalarına katıldım tabi legg press de yaptırdılar. bana ağırlık kullanmadan uygulayabileceğim bir çalışma öneremezmisiniz? bitkilerde kullanılan bir zehir varmış 1 bardak suya 1 damla karıştırılarak her sabah içildiğinde yağ hücrelerini öldürüyormuş bu konuda bilgisi olan varmı? çicek ilacı olduğu için bulmak çok kolaymış.

17. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Bence sen en iyisi pilates yap.
    Aslında yoga yap diyeceğim ama blmiyorum sana uyar mı eğer uymuyorsa pilates anladığım kadarıyla senin için en uygunu.

Zayıflama konusunda mucize ilac arıyorsan bence yanlış yapıyorsun. Mucize ilacların riskler çoktur. Ölümcül risklerden bahsediyorum.

Bu yüzden ünlü diyetisyenlerden birinin yayınladığı reçetelerden birini kullanabilirsin. Aslında bunu da tavsiye etmem ama para konusu sorun gibi konuştuğun için git diyemiyorum. O yüzden yayınladıkları kitaplardan felan alabilirsin. Taylan Kümeli var mesela, kadın zaten Türkiyede en çok tanınan diyetisyenlerden biri. Gerçekten hiç aç kalmadan mucize sonuçlar alabilrisin.

Bunun dışında hafif bir sporla desteklersen vücudunun şeklini korur ama yeterli sıkılaşmayı sağlarsın. Son dönemlerde moda olan Pilates' i öneririm. Ama yok onun için para harcayamam diyorsan o zaman uzun süreli yürüyüşlryapmak ya da bisiklet binmek ya da koşmak gibi bir aktivite secebleceğin gibi tenis gibi oyun tarzında yaklaşılabilecek spor dallarından da secebilirsin. Sırt omuz ve göğüs kafesinin genişlemesinden korkuyorsan yüzmeden uzak dur bence.

18. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Kitap alıp çalışmak çok saçma. Bu kitapların yazarları önce kendileri forma girsin. Ben yeterli param olmadığı için gym e gidemiyorum, elimdeki koşullara uygun program arıyorum sen bana yoga yap pilates yap diyorsun saçma olmuyormu? İstanbul bir bayanın rahatça koşabileceği bir şehir değil insanlar sanki git evinde otur kadın ne koşuyorsun der gibi bakıyor. Bisiklet olunca daha rahat dolaşabiliyorum saatlerce bisiklet sürebiliyorum. Laf atılsa bile hemen uzaklaştığım için muhatap olmuyorum. Mucize ilaçların riskleri çok olabilir şisman yaşamaktansa zayıf ölürüm daha iyi.

19. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    hücreleri öldürmek mi?sakın böyle bir şey yapma bak çalışarak yakma veya doğal ilaçlarla yakma ayrı ama bitki zehiri ile sakın deneme bile onlar bitkiler için sen diyorsun yoksa sen bitkimisin? matilda beni sakın yanlış anlama bu yazdıklarım senin için carnitini artık sporcu besinleri satan çoğu eczanede bulabilirsin istanbulda mesela benim bildiğim galleria eczanesi bakırköy ve karaköy rıhtımda kat toparkının altındaki ecz var weider marka ama multi power birde arkadaşım var adı tarık o yurt dışından getiriyor sıvıda mevcut ve fiyat araştırmaası yap sıvıyı veya tableti ucuza alırsın sana numarasını verebilirim [email protected] bana buradan ulaşırsan veririm bu sakın yanlış anlaşılmasın ben ürün satıcılığı yapmam kendim ondan alıyorum veya bazen www.netrition.com dan sipariş veriyorum ;)

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Yağ yakıcı etkisinden dolayı tercih edilen bir amino asittir. L-Carnitine yağ asitlerini enerji olarak kullanılacakları mitokondri'ye taşırlar. Vücuda yapılan L-Carnitine desteği daha fazla yağ yakımı demektir. Daha fazla yağ yakımı daha fazla enerji ve güç demektir. Bu da aktivitelerin daha uzun ve enerjik gerçekleştirilmesini sağlar.
    L-Carnitine eksikliği durumunda vücutta yağ yakımı zorlaşır, istenmeyen yağlanma ve kilo fazlası ortaya çıkar.
    Zayıflama diyeti yapanlar veya kandaki yağ oranını azaltmak isteyenler diyetlerine günde bir tablet L-Carnetine ilave edebilirler.

Bileşenleri : L-Carnitine 1000 mg

Kullanımı : Beslenme desteği olarak yemeklerden önce 1'er tablet, sporcular için antreman günlerinde çalışmadan 30- 45 dk önce 1 tablet olarak alınır.

Ambalaj : 30 tablet

bak birde www.gym-center.com dan sipariş ver mustafa süper bir insan siparişini kargo ile ulaştırır sana ama bulabilirsen sıvı al ultimate de iyidir ve iyi bir diyet +iyi antrenman +kalori hesabı+carnitin le herşeyi başarırsın ve eğer diyet yapmakta ciddiysen herşeyden önce bizi bırak amakendini sakın kandırma eğer bu yazdıkarımı uygulamazsan çok iyi netice alamazsın ve boşuna para harcamış olursun :)

Sayfayı Paylaş