Batırdım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FATEMA tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Arkadaşlar 3 aylık disiplinli bi çalışma ile vucudun başlarda olduğu için hızlıca gelişti en azından fit bi görüntü yakaldı.Dah sonra bazı özel sepeplerin üst üste aniden gelmesiyle ve benimde antremanlarda zorlanmaya başlamışken şu anda batırdım 10 gündür antreman yok fakat birkaç haftaya eski halime dönerim pek bi kayıp olmaz olanlarıda hemen geri kazanırım diye düşünüyorum.Tavsiyeleriniz varmı İnşallah sporu bırakmak gibi bi niyetim yok sadece biraz özlemek istiyorum o kadar.

2. bblokee

bblokee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sporu ekstra hayatında bi yük olarak görme hayatının bi parçası olarak gör o zaman böyle sıkıntılar yaşamazsın zaten spor hayatının her döneminde olması gereken bişey bunu sende biliyosun 10 gün olmuş bence çoktan özlemen gerek gelişim sadece görüntü değildir gücüne güç katmaktır kendini iyi hissetmektir seni sıradan insanlardan ayıranda spora ve kendine verdiğin önemdir.

FATEMA bunu beğendi.
  3. Özhan AYDIN

Özhan AYDIN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite sınavına hazırlık
    1. Seçenek: Kıskançlık duygusunu ateşlersin. ''of, vay be, güzelmiş, o nasıl bir şey'' gibi sözleri vücudu senden daha gelişmiş olanlar için içinden geçir sana da yapmak isteği gelecektir.

2. Seçenek: 25-50 yaş arası sportif görünen ve görünmeyen insanlara bakabilirsin. İnce veya büyük göbekli olmak istemezsin, o an sana bir kıvılcım sıçrar ve spor yaptığın alana gidersin gerisi gelir.

3. Seçenek: Kendi kendine baskı. 'Senin yaşında olanlar ve diğer insanlar bunu yaparken sen neden yapmıyorsun? Derdin ne herkesten kötü mü görünmek istiyorsun?' gibi sorular ile kendine baskı kur bunlarda bir şey yapmadıysa

4. Din: Yaratan, gözetleyen, ve yönetenin kuralları senin gelişimin ve kalbinin kırılmaması üzerine kuruludur. O senin gelişmeni isterken senin gelişmemek üzere durman ona isyandır ve bunun yükü senin kaldıramayacağın kadar ağırdır.

4.'de işe yaramaz ise 5. Gidip bir (terbiyeli) kız arkadaş edin o senden gelişmiş bir vücut istesin (her kız ister bunu sen ona ilk adımı gönder. 'Vücut geliştirsem beğenir misin?' falan). Sana mesaj göndersin 'daha başlamadın mı?' vb.

Daha ne yazayım?

dumbelllls weightlifter dumbelllls weightlifter dumbelllls weightlifter

FATEMA bunu beğendi.
  4. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    antremanlara geri dönüyorum,bu 10 günlük arada vucudumu dinlerdirmiş sayıcam bu sefer evde yapmayacağım salona yazılacağım benim tek derdim şu iştahı olmayan biriyim tavuk yiye yiye gına geldi görünce iştahım kaçıyor artık şimdi başlıcam yinr tavuk yine tavuk neyse biraz da bitkisel proteinle desteklerim bari iştahım açılsın.

5. bblokee

bblokee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hep tavuk yemek zorunda değilsin barbunya yiyebilirsin balık yiyebilirsin yumurtası bol melemende yiyebilirsin alternatifleri kendin yarat bence her zaman aynı şey yiyemezsin zaten tavuğuda soteleyebilirsin kendine göre tabi bunlar senin becerine kalmış

FATEMA bunu beğendi.
  6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    666
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Antreman öncesi isteksizlik halsizlik gibi durumlar varsa nox ürün kullan işe yarayacaktır.

Tavuk sıktı ise konserve balık tavsiye ederim.

FATEMA bunu beğendi.
  7. Özhan AYDIN

Özhan AYDIN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite sınavına hazırlık
    Tavuğu, tencerede denemelisin. Pişirdikten sonra yerken tavuktan bir parça al ve her lokmada tavuğun üstüne yoğurt koy (ağzına tavuk ile yoğurt aynı anda girecek) güzel oluyor. Her gün yesem bıkmam :)
    Yanında doğranmış maydanoz+domates+salatalık olursa daha güzel oluyor.)

Eğer yine beğenmediysen o tavuğun üretiminde bir şey vardır farklı markaları denemen faydalı olur.

FATEMA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş