baslangıç

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve acer tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 20
    boy 178
    kilo 72

göbek bölgem yaglı asıl amacım bunları eritmek. 5 kiloluk iki dambıl ım var el yayım var ve kum torbam. Bacak ve kollarım iyi durumda çok fazla kaslı değilim ama felakette değilim. karın kaslarım oldukça zayıf. 84kiloydum 72 ye düştüm.6aydır bu kilodayım. neler önerirsiniz nasıl bi program yapmalıyım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bir aydır tek bir cevap yok..kendi halimde birşeyler yaptım sonuç 71 kiloyum onun dışında bir değişiklik yok

3. bymelih34

bymelih34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    göbek bölgendeki yağları eritmen için cardio yapmalsın eğer cardio yapamıyorsan düzenli koşu yapmalısın benim önerim budur.

4. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    69kiloyum... evde dambıl programının ilk iki gün olanını yapıyorum.yani bir gün gögüs kol ertesi gün omuz arka kol çalışıyorum 2gün bişey yapmıyorum sonra yine aynısı.2gün çalş 2 gün dinlen şeklinde özetle.tabi ek olarak abs programlarınıda uyguluyorum,şınav çekiyorum. yemek düzenim kahvaltı 2 yumurta bir bardak yarım yağlı süt ekmek peynir zeytin domates salatalık(az kahvaltı yapıyorum bu kadar yazdıgıma bakmayın az tüketiyorum) ara ögün meyve akşam günlük yemek bazen sebze yemeği bazen tavk eti yine çok ağır olmuyor zaten 11-12gibi kahvaltıyı yapıyorum 6buçk-7gibide akşam yemeğini yiyorum.gün içinde 2şişe soda ara öğünden bağımsız yine acıktıgımı hissettiğim zaman meyve yiyorum bir kez daha,akşam elma sirkesi kattığım bir bardak su içiyorum sabah limon damlattıgım ılık suyu içip yarım saat sonra kahvaltı yapıyorum.uyku konusunda az uyuyorum yani en erken 3te yatıyorum ama genelde 4-5te yatıyorum

5. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    67-68kiloyum bel 82-84cm arası göbek duruyo hala.....kurtulamadım bi lanetten:) spor olarak fazla bişe yapmıyorum artık. gün içi barfiks çekiyorum gelişi güzel 5şer kez çekiyorumher gün toplamda 30-40çekiyorumdur gün içi. mekik çekiyorum 2-3günde bir.yine 2-3 günde bir kum torbası pataklıyorum.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş