Basketbolcuya fitness yardımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Pence tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Pence

Pence Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mrblar öncelikle forumda böyle çok başlık olduğunu biliyorum kurallara aykırı bir durumum varsa lütfen kusuruma bakmayın,
    Kendimi tanıtmak istiyorum 1.70 boy 55 kilo yaş14 3 senedir profesyonel basketbol oynuyorum şuanda bir kulübün alt yapısındayım olabildiği ölçüde güzel bir vücuda sahip olmak istiyorum,elimde 5kg ve 4kg'lik birer dumbell var 1de elle sıkılan yay acaba nasıl bir program izlemeliyim ( ilgi alanım vg veya body değil) bana yardımcı olur musunuz?
    Şuanda mekik,ters mekik,şinav(genelde kollar fazla açık)calf raise,ip atlamak,dumbelle çeşitli çalışmalar yapıyorum ve kulüpte yaptığımız antrenmanlar sanırım kardiyo oluyor(böyle değilse bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :D )Bu şekilde çalışıyorum.Bana şu kadar set şu şekilde mekik,şinav vb. yap diyebilir misiniz? yanlız lütfen sayı ve seti kesin olarak bildirin.
    Beslenme olarakta fıstık ezmesi,peynir,yumurta,meyve,sebze oldukça fazla tüketirim yanlız uyku düzenim çok kötü .
    Çok oldum ama mekiği nasıl bir zeminde çekmeliyiz.
    Çok teşekkür ederim dediğim gibi bir hata yaptıysam çok özür dilerim.

2. Pence

Pence Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Görüntümle ilgili detay vermek istedim,

Pek ilgisiz gözüksede kollarımla ilgili fikir sahibi olmanızı sağlar heralde eylül ayında bir kare,

Sizce yaşıma fit bir vücudum var mı?

Sayfayı Paylaş