Basketbol Baş Parmakta Nasır Sorunu

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve 1stwarrior tarafından 12 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 1stwarrior

1stwarrior Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba. Benim 3 ayakkabı değiştirmeme rağmen bir sıkıntım var. Ayakkabılarda kaliteli 1 tane adidas, 2 tane nike aldım kendi mağazalarından. Her iki ayağımın başparmaklarının yan tarafında sertleşme oluyor ve bana acı veriyor basketbol oynarken ve oynadıktan sonra. Tahminim ya nasır ya da su topluyor, deri beyazlaşıyor ve sertleşiyor. 3. aldığım ayakkabıyı arkadaşımın tavsiyesi üzerine yarım numara büyük aldım ama işe yaramadı. Bir arkadaşımda bugün tavsiye olarak 2 tane kalın çorap giy sonra ayakkabıyı giy öyle oyna diyerek tavsiye verdi. Sizce 2 tane çorap giyme yöntemi işe yarar mı ve sizin tavsiyeniz var mı? Lütfen yardım edin arkadaşlar 21 yaşına gircem ve üniversitenin basketbol takımına girmek istiyorum. Eylül ayına kadar çok sıkı hazırlanıyorum ama bu sorun beni çok rahatsız ediyor :(

2. Yiğit42k

Yiğit42k Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bence önce bir doktora göster o sana nasıların geçmesi için kremler önerecektir. Benimde günce çift antrenamn olduğu için parmaklarda ve ayakta nasırlar oluyor . parmaktaki nasıları flasterle sarıyorum anrenman sırasında çok acı hissetmiyorum işe yarıyor.

Sayfayı Paylaş