basit protein içeceği

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve anibal tarafından 31 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. anibal

anibal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar,daha önce eminim bir yerde konuşulmuştur ama arama sonucu çıkartamadım,arnold'un kitapta verdiği,gayet basit ve yatmadan önce için protein içeceği tarifi var; 2 bardak süt+bir yumurta+yarım fincan dondurmadan oluşan gayet pratik ayrıca süt ve dondurmayı light kullanırsak yağ olarak sadece 1 yumurta sarısı var ama bana protein açısından tatmin edici gelmedi(arnold için tatmin edici olduğuna eminim çünkü bu onun verdiği 300 gram protein içeren günün son öğünü) bu karışıma ekstradan süt tozu eklersek falan değerini artırabilir miyiz,ayrıca çiğ yumurtanın pek tavsiye edilmediğini gördüm ama sadece 1 tane var zaten onun da bir zararı olur mu? Saygılar

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Yatmadan önce dondurma pek önerilecek birşey değil. Light dondurma dersen sürekli aspartam almak istemezsin. Zaten süt tek başına şeker içeriyor. Bu karışım insülini fırlatıp, akabinde yükselen kortisol ile GH salgısı üzerinde olumsuz etki yaratacaktır.

3. sseagal

sseagal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar bu proteın içeçegi antramandan sonra yada gunluk proteın mıktarının ne kadarını karşılar ve bu klarışım ne kadar proteın içerir...teşekkürler...

Sayfayı Paylaş