Basit bir programım bakarmısınız...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve canixxx tarafından 12 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. canixxx

canixxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar ben amatör kulüpte oynadığım için önce kondüsyon yapıyorum ve karın kası çalışıyorum programım şmdi şöyle 1 er gün aralıklar 6km koşup koşdukdan sonra 4 setten 30 tane mekik çekiyorum 2.sette kaslar yanmaya başlıyo zaten diğer gün dinleniyorum 1 gün idman yapıp 1 gn dinleniyorm bunun karın kasıma faydası olurmu yani gelişirmi pek bi faydasını görmedim ama?birde antreman sonrası ve öncesi gece yatarken neler yemeliyim (ceviz.fındık meyve suyu peynir vs.) ya bu işi gerçekten bilen varsa lütfen yardımcı olsun artık vg için forum burası istediğim cevabı alamadım

yardımlarınız için tşrker k.g

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Zaten karın kası hemen lap diye çıkıcak bir kas degil çıkması için vücuttaki yağ oranını % 4-5 lere çekmen lazım ancak o zaman çıkar .. BEslenmeye gelince protein ağırlıklı besleniceksin

canixxx bunu beğendi.
  3. canixxx

canixxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yorumun için teşkkürler.peki programım nasıl istesem hergünde mekik çekerm ama 1 gün dinlenmek şart diyorlar birde antreman öncesi ve sonrası neler yemeliyim neler içmeliyim?

Son düzenleme: 12 Temmuz 2011
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden forum kuralları madde 25.gereği başlığınız kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş