Basenleri Eritmek veya Küçültmek ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rtsa tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rtsa

rtsa Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık 1,5 aydır body yapıyorum ve halen devam etmekteyim.

Aklıma takılan soruyu sormak istedim.

Basenleri nasıl Küçültürüm veya eritirim. Bisiklet diyeceksiniz ama 1.5 aydır bisiklet biniyorum her idmanda en az 5 dakika. bi küçülme gözlemleyemedim.

Kilom 76

Boy : 173

Çok Şişman Birisi Değilim Vücütum normal yani üst taraflarda yağlanma yok biraz göbek var onuda düzledik sayılır fakat bi basenlerde değişim yapamadım

bunun hakkında bilgisi olan varsa.. veya bana hareket tavsiyesi olan varsa yorum olarak gönderirse sevinirim. iyi günler.

2. xmrg008

xmrg008 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    evet ben de o konudan muzdaribim. Bisiklet aslında basenleri eritmez çünkü pedal çevirirken basenlere yük uyguluyorsun daha da büyür. Merdiven sporuda aynısını yapar. Tabii kas olarak. Hızlı teknik yürüyüşü tavsiye ederim.

Ama tam tekniğinde yürürsen daha rahat sonuca ulaşırsın.

Benim bildiğim adım atarken bacakları germek yani attığın adım yere değmeden arka ayağını kaldırmamak. Hızı ise konuşurken nefes konuşmayı kesecek tempoda ve en önemlisi kalçayı sallamamak.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    iyi bir beslenme düzeni oluştur ve xmrg008'in dediği gibi yürü etkisini göreceksin

Sayfayı Paylaş