Basenleri Büyük Erkekler için Antrenman Sistemi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mrlaz tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar!

Konu başlıkta belirtildiği gibi.Jennifer Lopezle yarışacak bir popom var.
    Bu durumdan mutlumuyum tabiki hayır :) Ama yinede bir sempatisi var hiç değilse göbeğim yok diye de bir avuntusu mevcut.

Şimdi gelelim konuya

5-6 yıl boks aralıkları saymadan toplamda 2 yıl vg yapmış bir erkek olarak sormak istediğim şey aslında biraz basit

Şimdi ben naparsam yapayım basenlerden her türlü şişiyorum bunun çaresi nedir?

Salonda bir hocam mevcut lakin kendisinin hiç böyle bir sorunu olmadıgı için bizim gibi kişilere direkt bayanlara önerdiği yolu gösteriyor burda bir yanlışlık yok mu bayanlar zaten fitness yapıyor biz öyle değilizki biz hem vücudumuzu geliştirip hemde bölgesel oranda yag yakmaya calısıyoruz.

Cardio yapılacak onu anladım lakin ant sonra mı yoksa önce mi? Kaç dakika yapmak gerek ve nasıl bir cardio dönemi izlemek gerek?

Şimdi kilo aldıgımda basende toplandıgını söylemiştim bu durumda karbonhidratı bayaaa bir azaltmalımıyım ?

Normal antrenmandan sonra lapa pilav ve tavugumu yerim,bu antrenmana cardio eklenince yine ardından lapa pilav yemeli miyim ?

Bu sorularıma 3 aşşağı 5 yukarı değilde net cevaplar verirseniz çok iyi olur.Herkes birşeyler söylesin bir beyin fırtınası yapalım.

Şimdiden teşekkür ederim.:(

2. Ultimate34

Ultimate34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Aç karna , ve antreman önceleri 25 dakika rampa yukarı hızlı yuruyus yap hiç bişey kalmaz :)

3. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antrenman öncesinde cardio girersem agırlık antrenmanını tam performans cıkarabilirmiyim ki?

Sayfayı Paylaş